Kopvērtējumā par čempioniem kļūst gaujienieši

Apes novada pludmales volejbola čempionāts ir beidzies, un ceturtā posma sacensībās ir noskaidroti uzvarētāji. Kopvērtējumā par novada čempioniem sievietēm kļuva duets "Billīte" un vīriešiem - duets "Multivide" no Gaujienas.

Apes sporta kompleksa administrators un sacensību organizators Juris Ozoliņš informē, ka novada čempionātā sacentās astoņas sieviešu komandas, taču ne visas piedalījās vismaz trīs posmos, lai gūtu ieskaiti kopvērtējumā.

Ceturtajā posmā Apē pirmo vietu izcīnīja jaunās apenietes Laura Jaunzeme un Undīne Ābolkalen, aiz sevis atstājot gaujienietes Sabīni Ģērmani un Elīnu Gabrāni ("Billītes"), bet trešajā vietā atkal apenietes Madara Jakobsone un Kristiāna Oto ("MK projekts").

Kopvērtējumā uzvaru guva Gaujienas "Billītes" - duets Sabīne Ģērmane un Elīna Gabrāne. Arī sudraba medaļas saņēma gaujienietes Ieva Ģērmane un Madara Sakne ("13"). Pie bronzas medaļām tika komanda "Dūdas" - Līga Bogdānova un Krista Krūzmane no Vidagas.


Vīriešu konkurencē sacentās 22 komandas, taču arī tās startēja ne visos posmos.

Apes posmā par uzvarētājiem kļuva stabili spēlējošais duets "Skolotāji" - Rolands Ozoliņš un Andris Zeltiņš. Otrajā vietā ierindojās Trapenes komanda "Rubeņi" - Uģis Fišers un Sergejs Beļimenko, aiz sevis atstājot trapeneišus Mairi Jasinski un Andi Bukalderu ("Stīvie -2").

Kopvērtējumā nepārspēta palika Gaujienas "Multivide", kurā spēlēja Toms Dandens un Kristaps Bērziņš. Tiesa, pēdējā posmā T.Dandens nespēlēja Apes posmā, tajā viņu aizstāja Klāvs Bērziņš. Otro vietu un sudraba medaļas ieguva "Skolotāji", bronzas medaļas - "Rubeņi".

Sports