Latvijas biatlonistēm stafetē 18.vieta, bet kungiem - 21.vieta

Latvijas sieviešu biatlona izlases līdere Madara Līduma svētdien veicot pēdējo posmu 4x6 km stafetē Pasaules kausa (PK) posmā Hohfilcenē, Austrijā, mēroja divus soda apļus un iztērēja trīs rezerves patronas, bet komanda noslīdēja vienu vietu zemāk nekā bija pirms pēdējā posma.

Latvijas stafetes komanda PK otrajā posmā ieņēma 18.vietu apsteidzot sešas konkurentu komandas. Uzvarēja Krievija, kam latvietes zaudēja 8:27,2 savācot divus soda apļus un iztērējot 20 rezerves patronas, kas bija visvairāk no visām komandām, liecina organizatoru informācija.

document.context='cDo2MTd8'; Žanna Juškāne pirmo posmu pabeidza 20. vietā, Gerda Krūmiņa pacēla komandu uz 18. vietu. Abas pirmā posma veicējas iztērēja pa piecām rezerves patronām. Līga Glāzere iztērēja septiņas rezerves patronas, taču pacēla komandu uz 17. vietu pirms pēdējā posma.

18. vietā Latvijas sieviešu komanda bija arī pirms nedēļas Estersundā, taču tad Līdumai pēdējā posmā izdevās apsteigt divas konkurentes, lai nepaliktu pēdējā vietā.

Vēlāk stafetē sacentās arī vīriešu komandas. Latvijas kvartets - Edgars Piksons, Ilmārs Bricis, Andrejs Rastorgujevs un Kristaps Lībietis - ieguva 21.vietu. 

Kopā astoņās šautuvēs Latvijas biatlonisti izmantoja 16 rezerves patronas un slēpoja vienu soda apli, uzvarētājiem austriešiem zaudējot septiņas minūtes un 11,7 sekundes. Vēl uz pjedestāla kāpa Krievijas un Vācijas komandas.

Sports