Latvijas biatlonisti starp atpalicējiem 20 km distancē 5

Latvijas biatlonistiem ceturtdien Antholcā (Itālija) neizdevās sasniegt vērā ņemamus rezultātus Pasaules kausa posmā 20 km distancē. Labākais no latviešiem bija Jānis Pleikšnis, kurš finišēja ar 79.labāko rezultātu.


Uzvaru svinēja ukraiņu biatlonists Sergejs Sedņevs. Viņš bija precīzs visās četrās šautuvēs un par 44,9 sekundēm apsteidza austrieti Danielu Mezotiču, kurš netrāpīja divos mērķos. Trešajā vietā ierindojās francūzis Alekss Befs, kas zaudēja 54,3 sekundes.

Pleikšnins pirmajā šautuvē noguldīja visus mērķus, bet pārējās kļūdījās pa reizei. Finišā fiņš atpalika no uzvarētāja deviņas minūtes un 7,3 sekundes. Gints Rozenbergs ierindojās 84.vietā, bet Jānis Bērziņš palika 87.vietā.

Vēl Antholcā notiks sacensības sprinta un iedzīšanas disciplīnās.Latvijas biatlonistiem ceturtdien Antholcā (Itālija) neizdevās sasniegt vērā ņemamus rezultātus Pasaules kausa posmā 20 km distancē. Labākais no latviešiem bija Jānis Pleikšnis, kurš finišēja ar 79.labāko rezultātu.

Komentāri 5

kārlis

Tie lielgabali nebija pa valsts naudu pirkti pat, bet gan par projekta naudu, kuru, ko finanseja eiropas savienība, tā ka nav ko čīkstēt ņaudētāji un tu GT ko esi sasniedzis savā dzīvē pa savu naudu, es domāju tev pat rajona sacensības butu par smagu???
gribētu redzēt, kā tu to vārdu - kauns pasaki puišiem tieši acīs!

pirms 11 gadiem, 2010.01.25 10:43

Nja, kā nopirka sniega lielgabalus, dabīgo sniegu nezini kur likt. Mērfija likumi visā savā godībā...

pirms 11 gadiem, 2010.01.24 00:27

Tagad Alūksnē ir sniega lielgabali par tūkstošu desmitiem - varēs satrenēties. Alūksne kļūs par biatlona megacentru...

pirms 11 gadiem, 2010.01.23 22:40

Sports