Maratona pēdējo posmu aizvadīs Apē 1

Svētdien Apes mototrasē norisināsies Philips kalnu divriteņu maratona trešais un pēdējais posms, kura organizatori apmeklētājiem sola saturīgi pavadītu laiku, bet sacensību dalībniekiem - saistošu trasi un pievilcīgas balvas.

Sacensību sākums paredzēts pulksten 12.00, kad starts tiks dots 52 kilometrus garās distances veicējiem. Pēc 15 minūtēm trasē varēs doties bērnu brauciena dalībnieki, kuriem plānots piedāvāt simboliskas distances līdz 800 metriem. Savukārt pulksten 13.00 uz starta līnija stāsies tautas klases dalībnieki, kas mēros apmēram 30 kilometru garu distanci un kuru finišs tiek prognozēts ap pulksten 14.00.  

Organizatori klāsta, ka trase veidota pa asfalta, grants un meža ceļiem, tādējādi dalību sacensībās padarot interesantu kā profesionāļiem, tā arī cilvēkiem, kas ar sportu aizraujas brīvajā laikā. Distances mērošanu vēl aizraujošāku padarīs sacensību laikā piedāvātā pirts, kas braucējus gaidīs trases septītajā kilometrā. Ne velti par šī kalnu divriteņu maratona otro nosaukumu kļuvis „MTB SPA". „Ne tikai tāpēc, ka sacensības notiek Smiltenē, Pļaviņās, Apē," skaidro maratona organizatori.

 

„Arī tāpēc, ka šajās sacensībās ikviens var gūt pozitīvas emocijas, atpūsties no ikdienas darbiem un sajust Latvijas dabas burvību."

 

Tiesa, atpūtu rosinošais piedāvājums nav vienīgais, kas raksturīgs šī maratona posmiem, jo sacensības var lepoties ar sportistiem pievilcīgām balvām. Organizatori sola, ka pie tām tikšot visi bērnu brauciena dalībnieki 3 - 12 gadu vecumā. Savukārt garo distanču dalībnieku starpā tiks izlozētas vairākas vērtīgas balvas no pasākuma atbalstītājiem, kur galvenā balva būs TREK velosipēds 300 latu vērtībā.

Komentāri 1

re

Būtu jāpiemin arī velomaratona datums - 2. augusts!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.28 16:31

Sports