Marhele uzvar pusmaratonā Tallinā 8

Svētdien Igaunijas galvaspilsētā Tallinā norisinājās Baltijā lielākais skriešanas pasākums “SEB Tallina maratons”. Pusmaratona distancē sieviešu konkurencē uzvarēja vieglatlēte Ilona Marhele no Alūksnes.

Pusmaratona distanci, 21 kilometru, mūsu vieglatlēte noskrēja stundā 16 minūtēs 39 sekundēs, kas sportistei ir jauns personīgais rekords. Skriešanas sacensībās Tallinā, kas ir Igaunijā gada vērienīgākās sacensības, Ilona jau startējusi vairākkārt. Pērn viņa pusmaratona distancē ieguva augsto 2.vietu. “Sacensības ir ļoti vērienīgas un var pielīdzināt pie mums notiekošajam “Nordea” Rīgas maratonam. Sacensībās startē vairāki tūkstoši skrējēju, kas sabrauc no visdažādākajām valstīm,” stāsta sportiste. Par Ilonas panākumiem gandarīts ir treneris Ilgvars Vaskis. Viņu priecē, ka sportiste ikkatrās sacensībās arvien uzlabo savu personīgo rekordu. Pati Ilona gan atzīst, ka personīgais rekords nav pašmērķis.
“Mērķis ir piedalīties maratona skrējienā 14.oktobrī Polijā. Intensīvi gatavojos maratona skrējienam,  un ikkatrs pusmaratona skrējiens man ir kā solis pretim tam. Ja vien izdosies saglabāt tempu, kāds bija, skrienot pusmaratonu, tad rezultātam maratonā vajadzētu būt labam,” pauž vieglatlēte. Pērn Poznaņas maratonā I.Marhele sieviešu konkurencē kopvērtējumā ierindojās augstajā ceturtajā pozīcijā, bet savā vecuma grupā ieguva 2.vietu.

Komentāri 8

Linda

http://skriesim.lv/news/view?pit=1&id=19541#prettyPhoto

Te Ilona saka, ka treneris ir Strekalovskis, mūsu Vaski nepiemin. Maratonu oktobrī skries Ķelnē nevis Poznaņā. Kam tagad ticēt?

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 11:40

Jānis

Uz Olimpiskajām bija jāizpilda normatīvs. Tādēļ sūtīja Daci, kurai bija labāks rezultāts maratona distancē. Ilonai jāaug arī psiholoģiski. Sports nav tikai skriešana.

pirms 8 gadiem, 2012.09.24 10:36

Raimonds

Apsveicu!!!
Tu tāpat esi labāka par Daci......

pirms 8 gadiem, 2012.09.14 17:20

Lieliski, Ilonīt, tā turēties!
Lai veiksmes turpmāk!

pirms 8 gadiem, 2012.09.13 08:25

Ilončiks ir malacis, nesaprotu kāpēc ši jaukā meitene netika sūtīta uz olimpiādi ! ! Veiksmi :)

pirms 8 gadiem, 2012.09.12 15:23

Sports