Maskalāns čempionātu noslēdz ar 6. vietu 1

Pasaules čempionātā bobslejā pēdējā dienā noslēdzās četrinieku sacensības. Vienīgā palikusī Latvijas ekipāža ar pilotu Edgaru Maskalānu un stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Uģi Žaļimu un Intaru Dambi ierindojās sestajā vietā, savukārt uzvaru, gluži tāpat kā divniekos, izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs.

Maskalāns sestdien ieņēma sesto vietu un svētdien trasē devās tieši ar šo numuru. Startā 5,03 sekundes, braucienā tika pieļautas pāris kļūdiņas, toties beigās sasniegts ļoti liels ātrums, kas gan neļāva pakāpties par kādu vietu augstāk, toties deva iespēju par divām simtdaļām pietuvoties van Kalkeram. Vēl gan bija jāuzmanās no Raša, kurš joprojām ir tikai vienas simtdaļas attālumā – kanādietim un Maskalānam trešajā braucienā dalīts trešais labākais rezultāts. Savu pirmo vietu savukārt nostiprināja Stīvens Holkombs.

Pēdējā braucienā Maskalāna ekipāža atkārtoja iepriekšējo startu (5,03). Trases vidusdaļā tika pieļautas vairākas kļūdas, tomēr beigas tika izbrauktas labi, svarīgo taisni ieskaitot. Arī ātrums bija labāks nekā Rašam, līdz ar to vismaz sestā vieta tika nodrošināta. Tikai piecas simtdaļas priekšā Maskalānam bija van Kalkers, taču nīderlandietis veica labu braucienu, un viņa pārsvars beigās sasniedza 0,26 sekundes. Līdz ar to mūsu četrinieks arī noslēdza čempionātu sestajā pozīcijā.

Komentāri 1

Sports