Melbārža četrinieks - desmitais

Latvijas bobsleja pilota Oskara Mebārža četrinieks ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Intaru Dambi un Arvi Vilkasti Pasaules kausa bosbslejā 2. posmā, kas risinājās Pārksitijā, ASV, izcīnīja desmito vietu, no posma uzvarētājiem, Krievijas pilota Aleksandra Zubkova ekipāžas, atpaliekot 0,71 sekundi.

Otro un trešo vietu ieņēma amerikāņa Stīvena Holkomba un vācieša Manuela Mahatas ekipāžas, kuras no A. Zubkova atpalika attiecīgi 0,12 un 0,14 sekundes. 

Pēc pirmā brauciena O. Melbārža četrinieks ieņēma 11. vietu, no A. Zubkova atpaliekot 0,40 sekundes. Rezultāti gan bija ļoti blīvi, un no piektās vietas O. Melbārža ekipāžu šķīra tikai 0,05 sekundes.

O. Melbārdis saglabā vietu PK kopvērtējuma pirmajā desmitniekā, dalot 9. vietu ar kanādieti Lindonu Rašu - abiem pilotiem ir pa 304 punktiem. 304 kopvērtējuma punkti ir vēl vairākiem pilotiem, kuri reitingā atrodas augstāk, jo kādā no posmiem ieņēmuši augstākas vietas, nekā O. Melbārža vai L. Raša ekipāžas.

Pasaules kausa trešais posms pēc nedēļas tiks aizvadīts 2010. gada olimpisko spēļu trasē Vistlerā, Kanādā, bet turpinājumā sacensību seriāls pārcelsies uz Eiropu. Šosezon Pasaules kausā ieplānoti deviņi posmi, bet pasaules čempionāts notiks Sanktmoricas trasē, Šveicē.

Sports