Minifutbola čempionāts tuvojas finišam

Alūksnes novada minifutbola čempionāts tuvojas noslēgumam, bet joprojām Pilssalas stadionā spraigi rit spēles, “Alūksnes Ziņas” informē sacensību galvenais tiesnesis Igors Krūmiņš.

Spēles 3.augustā

“Juniora” (Gaujiena) - Kājnieku skolas (Alūksne) spēle beidzās ar rezultātu 0:1 (0:1). Tajā vienīgos vārtus guva U.Locāns. “Vidaga” - FK “Alūksne” spēli beidza ar rezultātu 2:2 (1:0). Vārtus guva E.Kazaks, R.Siliņš no “Vidagas” komandas un Z.Kašs no FK “Alūksne”, bet brīdinājumus saņēma E.Kazaks un R.Kaulakāns. Spēlējot “Vidagai” ar Kājnieku skolu, spēle beidzās ar rezultātu 0:2 (0:1). Vārtus guva S.Verbičs un V.Locāns. Bet FK “Alūksne” un “Juniors” spēlē uzvarēja alūksnieši ar rezultātu 1:0 (0:0). Vārtus guva E.Zvejnieks.

Spēles 5.augustā

“Ape” - “Pieneņpuikas” (Alūksne) spēli beidza ar rezultātu 1:3 (1:1). Vārtus guva J.Bēters no “Apes” un I.Ausējs, J.Ļepjoškins un T.Lemeševskis no “Pieneņpuikām”. “Dzintari” (Gaujiena) un “Trapene” spēli beidza ar 1:0 (1:0). Vārtus guva R.Ozoliņš. “Dzintari” un “Ape” spēlēja ar gaujieniešu pārsvaru 3:0 (1:0). Vārtus guva Gaujienas komandas spēlētāji R.Ņeupokojevs (divi vārtu guvumi) un G.Vērzemnieks. Bet “Trapenes” un “Pieneņpuiku” spēle beidzās ar rezultātu 0:1 (0:0). Vienīgos vārtus guva J.Ļepjoškins.

I.Krūmiņš norāda arī uz izmaiņām pēdējo spēļu grafikā – 14.augusta spēles pārceltas uz 13.augustu, mainot arī spēļu laikus: no pulksten 10.00 uz 18.00, no pulksten 11.00 uz 19.00, bet apbalvošana būs pulksten 20.00. Līdz 10.augustam aizvadītajām spēlēm līderi pašlaik starp komandām ir Kājnieku skola (Alūksne), “Dzintari” (Gaujiena) un “Pieneņpuikas” (Alūksne).

Sports