Minifutbolā izspēlē svētku turnīru

Nedēļas nogalē Pilssalas stadionā tika izspēlētas svētku spēles minifutbolā. Cīņā par uzvaru piedalījās 12 komandas, bet individuālajās sporta aktivitātēs savu sniegumu rādīja nedaudz vairāk kā 100 dalībnieki.

FK “Alūksne” direktors un sacensību organizators Mārtiņš Meisters stāsta, ka spēles notika divās apakšgrupās un katras apakšgrupas divas uzvarētāj komandas turpināja cīņu pusfinālā. Pirmajā pusfinālā tikās alūksniešu komanda “Ozoli AZ”, kas pēcspēles sitienos uzvarēja Annas pirmo komandu ar 3:2, turpretim otrajā pusfinālā komanda “Berloga”(Saldus) ar 3:2 uzvarēja komandu “Trimmeris”. Finālā tikās “Ozoli AZ” ar “Berlogu”. Ar rezultātu 1:0 uzvarēja “Ozoli AZ”, 2.vietā atstājot “Berlogu”, 3.vietā - Annas komandu.

M.Meistars norāda, ka uzvarētāju komandā “Ozoli AZ” spēlēja Juris Isajevs, Uvis Ausējs, Edgars Bušenko, Raivo Kaulakans, Toms Cinglers, Edgars Špacs. Toties labākais vārtu guvējs šajā turnīrā bija Jānis Ļuļis.

Pēc minifutbola spēlēm ikviens varēja apliecināt savas spējas individuālās sacensībās. Sitienos ar futbola bumbu par vārtiem ar precizitāti jaunākajā grupā visprecīzākos sitienus veica Andis Aizupietis, Matīss Mario Maliks un Ģirts Vaskis. Vidējā grupā uzvarēja Edgars Betmurzajevs, Lauris Bērziņš un Dairis Ločs. Vecākajā grupā labāko sniegumu rādīja Igors Balaņuks un Uvis Ausējs. Futbola bumbas vadīšanā apkārt konusam ar laika kontroli labākie rezultāti Ģirtam Vaskim, Kalvim Mednim, Matīsam Mario Malikam, Dairim Ločam un Igoram Balaņukam.

Sports