Miņina/Dambja bobsleja divnieks trešais EK ceturtajā posmā

Bobsleja pilota Jāņa Miņina un stūmēja Intara Dambja divnieks ceturtdien Čezānā, Itālijā, izcīnīja 3. vietu Eiropas kausa (EK) ceturtajā posmā, bet visas četras ekipāžas startēja mainītos sastāvos nekā iepriekšējā dienā.

Miņina ekipāža divu braucienu summā uzvarētāja otro dienu pēc kārtas - šveicieša Beata Hefti divniekam zaudēja 0,63 sekundes, liecina rīkotāju informācija. Atšķirībā no trešdienas 3. posma Miņinu stūma nevis Daumants Dreiškens, bet Dambis.

Edgaru Maskalānu iestūma nevis Raivis Broks, bet gan Mihails Arhipovs, un šis duets ieguva devīto vietu. Oskars Melbārdis ar Dreiškenu, nevis Dambi kā trešdien, ierindojās desmitajā vietā, savukārt Uģis Žaļims ar Jāni Strengu, palika 21. vietā un otrajam braucienam nekvalificējās. Līdz 20. vietai pietrūka 0,15 sekundes.

Svētdien Čezānā risināsies EK trešais posms četriniekiem.

Latvijas bobslejisti līdz jaunajam gadam piedalās EK posmos, jo, taupot līdzekļus, nedosies uz četriem pirmajiem Pasaules kausa (PK) posmiem Ziemeļamerikā. Bobslejistu mērķis ir gūt labus rezultātus PK posmos Eiropā un pasaules čempionātā, kas notiks Kēnigzē (Vācijā) no 14. līdz 27. februārim, kā arī izmēģināt jaunos pilotus, uzsākot gatavošanos 2014. gada Soču ziemas olimpiskajām spēlēm.

Labākie bobslejisti šīs nedēļas nogalē Vistlerā (Kanāda) aizvada PK pirmo posmu.

Sports