Miņina kvartetam 4.vieta Kēnigzē

Jāņa Miņina pilotētais četrinieks svētdien Kēnigzē (Vācija) izcīnīja 4.vietu Pasaules kausa posmā. Edgara Maskalāna ekipāža ierindojās 14.vietā.

Pirmajā braucienā labāko rezultātu uzrādīja vācieša Andrē Langes pilotētais kvartets (48,64 sekundes). Par 0,04 sekundēm vāciešiem zaudēja amerikāņa Stīvena Holkomba ekipāža, bet vēl 0,04 sekundes atpalika ASV II ekipāža ar pilotu Džonu Napīru priekšgalā. 

Jānis Miņins ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi pirmo braucienu veica 48,78 sekundēs, no trešās vietas atpaliekot 0,06 sekundes.

Otrajā braucienā Miņina ekipāža braucienu veica stabili, tomēr pārspēt priekšā esošos konkurentus neizdevās - 48,61 sekunde. Labākais braucienā bija Holkombs (48,42 s), kurš tikai par 0,01 sekundi apsteidza Langes kvartetu, taču summā būtiskas izmaiņas tas neradīja.

Otra Latvijas ekipāža, kuru pilotē Edgars Maskalāns ar stūmējiem Pāvelu Tulubjevu, Raivi Broku un Mihailu Arhipovu, pirmajā braucienā uzrādīja 10.labāko laiku (49,11 s), atpaliekot no līdera 0,47 sekundes. Otrajā braucienā tika sasniegts labāks rezultāts, taču konkurenti bija vēl veiksmīgāki un atbīdīja Latvijas otro ekipāžu uz 14.vietu.

Sports