Miņins: sekundes piecas simtdaļas sakrājās pa mazumiņam 1

Jāņa Miņina pilotētais Latvijas bobsleja četrinieks izcīnījis ceturto vietu Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā Čezānas trasē Itālijā.

Pirmajā mēģinājumā Miņins kopā ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi finišēja pēc 55,76 sekundēm, kas bija otrais labākais rezultāts. Tādu pašu laiku uzrādīja Kanādas pirmā ekipāža ar pilotu Lindonu Rašu.

Par līderiem kļuva amerikāņi ar Stīvenu Holkombu priekšgalā – 55,51.

Otrajā braucienā Latvijas bobslejisti uzrādīja par sekundes divām desmitdaļām sliktāku rezultātu un ļāva sevi apsteigt gan kanādiešiem, gan Ivo Rīega pilotētajai Šveices pirmajai ekipāžai.

Uzvaru posmā svinēja Holkomba četrinieks, kuram Miņins ar partneriem divu braucienu summā zaudēja 0,50 sekundes.

Latvijas otrais četrinieks Edgars Maskalāns, Pāvels Tulubjevs, Raivis Broks, Mihails Arhipovs pēc pirmā brauciena ieņēma 11.vietu, bet otrajā vienu pozīciju zaudēja. No uzvarētājiem viņi atpalika par 0,90 sekundēm.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā četrinieku konkurencē Jānis Miņins ieņem trešo vietu – 586 punkti. Vadībā izvirzījies Holkombs (618), otrais ir Rašs (593). Maskalāns ar 408 punktiem ieņem desmito vietu.

Jau ziņots, ka sestdien divnieku sacensībās Jānis Miņins un Daumants Dreiškens ierindojās 12.vietā, bet Edgars Maskalāns ar Raivi Broku 25 ekipāžu konkurencē ieņēma 22.vietu.

Komentāri 1

Anna

Malači.Tas arī labs rezultāts.
Škrobe jau vienmēr ir, gribās labāk un labāk.
Lai veicās turpmāk!

pirms 10 gadiem, 2009.12.07 10:41

Sports