Miņins tomēr nestartēs

Jānis Miņins un viņa četrinieks olimpiskajās spēlēs Vankūverā tomēr nestartēs, ceturtdien aģentūru BNS informēja Latvijas olimpiskās komandas preses pārstāve Marita Vilciņa.

Miņina ekipāža informējusi Latvijas komandas vadību par savu lēmumu nestartēt, bet Latvijas bobsleja komandas galvenais treneris Sandis Prūsis atzinis, ka "Miņina komandas lēmums ir drosmīgs un atbildīgs, kurš pieņemts ļoti sarežģītos apstākļos."
AizvērtAtvērt

Pēc trešdien piedzīvotā kritiena, kas Miņina četriniekam treniņbraucienos bija jau otrais, stūmējam Oskaram Melbārdim olimpiskā ciemata poliklīnikā tika veikta galvas kompjūtertomogrāfija un acu ārsta konsultācija.

Izmeklējumu rezultātos sportistam veselības traucējumi netika konstatēti, tomēr Oskara sūdzības un daži objektīvi simptomi liecina par galvas smadzeņu satricinājumu. Savukārt, Daumantam Dreiškenam komandas ārsti konstatēja pleca un apakšstilba sasitumus.

Līdz ar to Latvijas četrinieku sacensībās pārstāvēs tikai Edgara Masalāna ekipāža. Maskalānam Vistleras trasē šis būs otrais starts, jo viņš kopā ar Daumantu Dreiškenu labi nostartēja divnieku sacensībās, kur ieņēma 8. vietu. Piektdien risināsies pirmie divi braucieni - pirmais sāksies plkst. 23, bet otrais plkst. 0.35, kad Latvijā jau būs sestdiena. Trešais un ceturtais brauciens notiks sestdien.

Jau ziņots, ka Miņins pēc Vankūverā pārciestās apendicīta operācijas pirmos divus braucienus trasē veica svētdien. Savukārt pirmdien viņa vadītais četrinieks krita, pēc kā treniņbraucieni tika atcelti un trases ledus profilā veiktas izmaiņas. Otrdienas treniņi tika aizvadīti bez starpgadījumiem, bet ceturtdien otrajā braucienā Latvijas ekipāža atkal apkrita.

Sports