Miņins varēs startēt ar ierastajiem stūmējiem

Pēc otrdien veiktajiem diviem treniņbraucieniem Latvijas bobsleja izlases treneris Sandis Prūsis sarunā ar aģentūru BNS sacīja, ka sacensībās abas Latvijas ekipāžas startēs ierastajos sastāvos, un pēc apendicīta operācijas startēt gatavais Jānis Miņins brauks ar saviem ierastajiem stūmējiem.

"Treniņos puišiem gāja tīri normāli," sacīja Prūsis, sakot, ka divos treniņbraucienos Miņina četrinieks uzrādījis septīto un sesto rezultātu, bet Edgara Maskalāna kvartets abos braucienos bija 14. vietā. Miņins starta ieskrējienu, ņemot vērā iepriekšējos notikumus, veicis vieglā režīmā.

"Ceru un domāju, ka nekas nebūs jāmaina, taču priekšā vēl divas treniņu dienas. Pagaidām startā Miņins, kā lai labāk pasaka, veic vieglu ieskrējienu. Kā būs tālāk, skatīsimies," sacīja treneris. Pirms tam pastāvēja iespēja, ka ņemot vērā Miņina veselības stāvokli, labākie stūmēji un labākā tehnika tiek Maskalānam.

Treniņbraucienos labākos rezultātus uzrādījušie tie, kas vienmēr braukuši pa priekšu - visas trīs Vācijas ekipāžas, arī ASV. Krievijas un Kanādas komandas. Trases 11. viržās ledus profilā, kā jau ziņots, tika veiktas izmaiņas, par collu samazinot ledus biezumu, taču kā norādīja Prūsis, tas vairāk darīts psiholoģisku iemeslu dēļ, jo braukšana vai ātrumi no tā nav mainījušies.

Jau ziņots, ka Miņins pēc apendicīta operācijas pirmos divus braucienus trasē veica svētdien. Savukārt pirmdien viņa vadītais četrinieks krita, pēc kā treniņbraucieni tika atcelti un trases ledus profilā veiktas izmaiņas.

Četrinieku sacensības notiks 26. un 27.februārī.

Sports