Motokross Apē - jau maija pirmajā nedēļā! 1

39. starptautiskās sacensības „Vaidavas kauss” šogad notiks jau 5. un 6. maijā. Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē norisināsies gan „Vaidavas kausa” izcīņa, gan Latvijas čempionāta 2. posms motokrosā, gan arī „Zelta mopēds” balvu izcīņa.

Gaidāms ļoti liels dalībnieku skaits, jo atkal startēs visas motociklu klases. „Pagājušais „Vaidavas kauss” bija īpašs ne vien ar to, ka sacensībās tika sasniegts dalībnieku rekordskaits – uz starta stājās vairāk nekā 400 sportisti, bet arī ar to, ka Latvijas Motosporta Federācijas veiktajā aptaujā sportisti šīs sacensības atzina par labākajām motokrosa sacensībām Latvijas mērogā” , informē biedrības „Motoklubs Ape” pārstāvji. Droši var teikt, ka sportisko intrigu netrūks, jo Apē solās ierasties gandrīz visi Pasaules čempionātos startējošie Latvijas motokrosisti, kā arī viesi no citām valstīm.

Tuvojoties sacensībām, laikrakstos un interneta vietnēs (arī www.vaidavaskauss.lv, zeltamopeds.lv ) būs pieejama sīkāka informācija gan par gaidāmo dalībnieku sastāvu, gan arī par dažiem pārsteigumiem, kas paredzēti skatītājiem.

Vēl viens plašs, tradicionāls  sporta pasākums - TREK kalnu divriteņu maratons - Apē notiks 10. jūnijā. Tas būs maratonu seriāla trešais posms (pēc Ventspils un Smiltenes). Organizatori aicina pieteikties komandas 4 cilvēku sastāvā , un komandā var būt gan vīrieši, gan sievietes. Jāpiebilst, ka piesakot  komandu līdz 1.aprīlim, būs  dalības maksas atlaide 20%, kā arī komandai rezervēta telts vieta (4 reiz 4 m) un viena bezmaksas autotransporta caurlaide! Nolikumi un informācija par velomaratonu: www.mtb-maratons.lv, e-pasts jūsu jautājumiem: [email protected]

Komentāri 1

Sports