Motokross: “MX Moduls” sportists Matīss Karro uzvar Madonā

Madonā, motokrosa seriāla “Superkauss” 3. posmā, uzvaru MX PRO klasē izcīnīja Matīss Karro. Viņa komandas biedrs Dāvis Ivanovs palika trešajā, bet Kārlis Sabulis piektajā vietā. Motokrosa klubs “MX Moduls” izcīnīja uzvaru komandu vērtējumā.

Madonas mototrasē “Smeceres sils” notika 2015. gada motokrosa seriāla “Monster Energy Superkauss” trešais posms - Madonas Lielās balvas izcīņa. Šī bija pirmā reize, kad jaunizveidotajā trasē sacensību režīmā startēja “MX Moduls” sportisti.


Matīsam Karro šis bija veiksmīgs posms. Viņš izcēla startus un uzvarēja visos MX PRO klases braucienos. “Liels prieks, ka uzvarēju visos braucienos. Pēc sacensībām Viļakā nejutos labi. Atguvos un kārtīgi trenējos. Kā redzams, esmu atgriezies un ar visu savu ātrumu. Klubam guvām daudz punktu. “Superkauss” seriālā ir vēl viens posms. Vēl ir arī visas iespējas uzvarēt sezonas kopvērtējumā.”


Dāvis Ivanovs pirmajā MX PRO klases braucienā izcīnīja otro vietu, divas sekundes atpaliekot no Matīsa Karro. Otrajā braucienā Ivanovam slikts starts un tehnikas problēmas - līkumā nolocīts bremžu pedālis, finišā 7. vieta. Trešajā braucienā 3. vieta. Braucienu summā Ivanovam 3. vieta. “Sacensības bija samērā labas. Varbūt ne tik labas braukšanā, cik rezultātā. Tagad atliek vēl “Superkausa” pēdējā posmā Saldū nobraukt labi. Tad visam vajadzētu būt kārtībā, jo mans mērķis ir aizstāvēt savu pagājušā gada čempiona titulu”.


“MX Moduls” sportists Kārlis Sabulis motokrosa seriālā “Superkauss” arī startēja MX PRO klasē, taču ar 250cc motociklu. Sabulis pirmajā braucienā finišēja 8. vietā. Otrajā braucienā 9. vietā, bet trešajā braucienā 6. vietā. Braucienu kopvērtējumā Kārlis Sabulis izcīnīja 5. vietu. “Esmu apmierināts un priecīgs, jo neticēju, ka braucienu summā būšu piektais. Manuprāt, pelnīti, jo izliku sevi visu. Bija tiešām grūti. Trase drausmīgi ātra. Cīnījos. Domāju, ka komanda arī apmierināta.”


Kluba “MX Moduls” mērķu īstenošana iespējama, pateicoties uzticamajiem atbalstītājiem, kuri kopā ar komandu ir no pirmās dienas. Paldies Moduls Rīga, LDZ Cargo, Moduls Interjers, Latvijas Energoceltnieks, Energoremonts Rīga, Energo komplekss, Velve, Arčers, Binders, Evopipes.


Sports