Motosports: kaimiņi aicina uz tradicionālo Somerpalu motokrosu 2

Jūlija sākums jau kopš 2008. gada iezīmējas ar interesantu motosporta pasākumu netālu kaimiņos, Igaunijā. „Aicinām visus Latvijas motosportistus un skatītājus trešdien, 8. jūlijā 17.00 uz tradicionālajām Vaino Leoka piemiņas sacensībām Dienvidigaunijā, Veru apriņķa Somerpalu ciematā”, informē Aivars Leoks - viens no sacensību rīkotājiem, slavenās igauņu motosportistu Leoku dinastijas pārstāvis. ”Tās būs ļoti aizraujošas sacensības, kurās būs interesanti gan sportistiem, gan skatītājiem. Galveno balvu - Vaino Leoka ceļojošo piemiņas kausu - superfinālā izcīnīs MX1 un MX2 klases braucēji, Notiks sacensības arī Open, Dāmu, Enduro Pro un citās motociklu klasēs, kā arī mopēdu šovs.”

A.Leoks uzsver, ka sacensībās Somerpalu plāno piedalīties daudzi labākie ne vien Baltijas, bet arī citu valstu motokrosisti. Cīņa būs ļoti spraiga, jo uz starta būs gaidīti spēkos līdzvērtīgie Matīss Karro, Tanels Leoks, Harry Kullas, Dāvis Līvs, šīgada „Vaidavas kausa” ieguvējs Dāvis Ivanovs un citi meistarīgi motokrosisti.

Līdzīgi kā „Vaidavas kausā” Apē, arī šeit notiks skatītāju un braucēju iecienītās mopēdu sacensības, kur tiks vērtēts gan uzrādītais rezultāts, gan interesantākais braucēja kostīms un noteikta atraktīvākā komanda. Daudzo dalībnieku pulkā vienmēr ir mopēdisti no Apes un Alūksnes novada. Jāpiezīmē, ka vairākus gadus par atraktīvāko komandu atzīta „Motoklubs Ape” pārstāvošo sportistu un atbalstītāju grupa.

Ieejas maksa visiem – dalībniekiem un sportistiem - būs 10.- EUR, toties bērniem, kas augumā mazāki par 1 metru, ieeja – bez maksas. Trase ir ļoti pārskatāma, ne velti šīs sacensības tiek dēvētas par stadionkrosu, pie tam rezultātiem iespējams sekot līdzi uz lielā ekrāna. „Ja vēlēsieties sacensību norisi skatīties no numurētas vietas tribīnēs, būs iespēja iegādāties papildus biļeti par 10.- eur, un arī šī biļete piedalīsies loterijā. Bērni varēs izklaidēties, lēkājot uz batuta un citās atrakcijās. Visas ieejas biļetes piedalīsies loterijā par vērtīgām balvām (televizors, pirts kubuls), bet galvenā balva, kā ik gadus, būs Husqvarna firmas zāles pļāvējs traktors”, informē A.Leoks.

Organizatori sola, ka būs parūpējušies par ērti pieejamām ēdināšanas vietām, lai nenāktos drūzmēties pēc šašlika un alus.

Sportistu reģistrācija trasē jau no plkst. 12.00, treniņbraucienu sākums plkst.13.45, bet sacensībām starts tiks dots plkst. 17.10.


Komentāri 2

2016.gadā Leoku kross trešdien, 6. jūlijā plkst. 17.00.
Vairāk info: http://www.msport.ee/events/vaino-leoki-randkarikas-2016/

pirms 4 gadiem, 2016.06.27 11:55

Sports