Motosports: Karro grūtā nedēļas nogale

Svētdien latviešu motosportists Matīss Karro pasaules motokrosa čempionāta posmā Nīderlandē MX GP klasē divu braucienu summā izcīnīja 13.vietu.

Pagājušās nedēļas vidū (ceturtdien) Karro MX Moduls komandas sastāvā piedalījās Superkausa pirmajā posmā, kur trīs braucienu summā tika izcīnīta pirmā vieta.

„Lai arī laikapstākļi bija lietaini, kā arī laiks bija auksts, izdevās aizvadīt labus braucienus, kā rezultātā izcīnīju uzvaru gan kvalifikācijā, gan visos trijos braucienos. Paldies organizatoriem par lielisko trasi, paldies lieliskajiem faniem, kā arī paldies MX Moduls komandai par atbalstu un iespēju startēt Latvijā. Kopumā pēc šī posma guvu ļoti daudz pozitīvu emociju,” iesāk Matīss Karro.

Taču jau nākamajā dienā pēc Superkausa posma Karro devās uz Holandi, lai piedalītos kārtējā pasaules čempionāta posmā. Lai arī divu braucienu summā Matīss uzrādīja 13.ātrāko laiku, braucējs atzina, ka nav īsti apmierināts ar sasniegto rezultātu.

„Sestdien kvalifikācijā starts bija labs, kur turējos pirmajā desmitniekā. Taču tad piedzinās rokas un galīgi nevarēju pabraukt. Atkritu uz 15.vietu, ar ko galīgi nebiju priecīgs. Nevarēju saprast, kas īsti notiek, jo nejutos savā ādā,” sestdienas notikumus komentē Karro.

„Svētdien starts bija ļoti labs, jo aizgāju kā septītais. Taču pēc diviem apļiem atkal kaut kas notika un nepazinu sevi – negāja braukšana un viss. Cīnījos un braucu kā vienmēr, taču braucēji, kurus parasti apdzinu, man gāja garām. Biju pilnīgā nesaprašanā ar sevi,” turpina Karro, kurš pirmajā braucienā finišēja 18.vietā.

„Uz otro braucienu veicām ļoti lielas pārmaiņas motocikla amortizācijā. Ja parasti šādas izmaiņas tika veiktas minimāli, tad šoreiz izmaiņas bija ārkārtīgi lielas. Starts bija labs, pēc kā ilgu laiku turējos Top 8. Taču tad vienā aplī zaudēju savu ritmu, kā rezultātā mani apdzina trīs braucēji un es finišēju desmitajā vietā. Jāsaka, ka šoreiz motocikls bija perfekts un mūsu ekstremālās pārvērtības nesa augļus. Šis rezultāts vismaz deva kaut kādu prieku šajā smagajā nedēļas nogalē, jo pēc pirmā brauciena tiešām galvā bija dažādas domas,” braucienus komentē Karro.

„Paldies visiem latviešu faniem, kā arī īpašs paldies pāris atbalstītāju grupiņām, kas speciāli bija atbraukuši no Anglijas, lai klātienē mani atbalstītu. Lai arī man šoreiz negāja, kā gribētos, paldies viņiem par atbalstu, jo viņi fanoja par mani, cik vien varēja,” nobeidz Karro, kurš pēc sešiem posmiem MX GP kopvērtējumā ar 68 punktiem ieņem 17.vietu.

Sports