Motosports: sīvākais konkurents Karro rupji nogāž, taču viņš atbild ar divām uzvarām

Svētdien tika aizvadīts ceturtais Anglijas motokrosa čempionāta posms, kurā vienīgais latviešu motosportists Matīss Karro trīs braucienu summā MX2 klasē izcīnīja otro vietu. Arī absolūtajā kopvērtējumā Karro šobrīd ir otrais.

Kvalifikācijā Matīss ierindojās otrajā pozīcijā, bet Superpole kvalifikācijā Karro bija ātrākais. Ja pirmajā braucienā Karro pēc diviem kritieniem finišēja astotajā vietā, tad nākamajos tika izcīnītas uzvaras, kas kopvērtējumā deva otro vietu.


“Trase patika, jo tā man atgādināja Latvijas trases,” iesāk Matīss Karro. “Pirmajā braucienā starts bija briesmīgs, kā arī mans sīvākais konkurents Mels Pakoks starta taisnē mani diezgan rupji nogāza, kā rezultātā priekšējam ritenim tika salauzti daži spieķi. Turpinājumā no beigām aizcīnījos līdz 12.vietai, taču tad man tieši priekšā nokrita viens sportists, kuram uzskrēju virsū un atkal nokritu. Nebija man iespējas izvairīties. Atkritu uz 20.vietu, taču spēju aizcīnīties līdz astotajai pozīcijai. Varēju arī augstāk, taču pietrūka laiks,” pirmā brauciena notikumus komentē Karro.


“Arī otrais starts nepadevās, tāpēc 1.aplī biju tikai 16.vietā. Taču jutos pārliecināts par sevi, kā arī ātrums bija fantastisks, kas četrus apļus līdz beigām ļāva izvirzīties 1.vietā, ko arī pārliecinoši nosargāju. Trešajā braucienā izcēlu startu, kas visu braucienu ļāva braukt pa priekšu un izcīnīt pārliecinošu uzvaru. Šie divi braucieni bija kā atbilde Pakokam par viņa rīcību pirmajā braucienā,” stāsta Karro.


“Paldies MX Moduls par atbalstu un iespēju startēt Anglijas čempionātā, kā arī paldies visiem latviešu faniem, kas mani skaļi atbalstīja trasē un mājās,” nobeidz Karro.


Sports