Nākam nedēļ Alūksnē - „Ghetto Basket” 2

Populārākās jauniešu ielu kultūras un sporta kustības „Ghetto Games” pārstāvji arī pēc vērienīgā „ Ghetto Games festivāla Ventspilī” turpina apceļot Latviju ar „Ghetto Basket” ielu basketbola turnīriem un 9. jūlijā viesosies Alūksnē.

„Ghetto Games" kompleksie pasākumi, kuros notiek sacensības līdz pat pieciem sporta veidiem, šovasar jau notikuši Rīgā, Jēkabpilī un Daugavpilī, bet no 29. jūnija līdz 1. jūlijam vairāk nekā desmit valstu aptuveni 1500 dalībnieku sacentās „Ghetto Games festivālā Ventspilī".

Tradicionāli „Ghetto Basket" dalībnieki vīriešu grupā cīnās par biedrības „Streetbasket" un Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas „Warriors" basketbolista Andra Biedriņa dāvāto braucienu uz Ņujorku, iekļaujot iespēju klātienē vērot NBA spēli.

Alūksnē „Ghetto Basket" spēlēts jau iepriekšējos gados, bet šovasar notiks divi turnīri - ne tikai 9. jūlijā, bet arī 4. augustā pilsētas svētku ietvaros. 9. jūlijā ielu basketbolisti pulcēsies Pilssalas stadionā. Komandu reģistrācija no plkst. 17 līdz plkst. 18, bet pēc tam uzreiz turnīra pirmās spēles.

 

Komentāri 2

info

http://www.ghettogames.lv/2/ghetto_games/ghetto_basket/nolikums/

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 19:22

Sports