"Nord Ost izcīna divus čempionu titulus 5

Sestdien Liepājā notika Latvijas ūdens motosporta čempionāta piektais un pēdējais posms. Alūksnes ūdens motosporta klubu “Nord Ost” sacensībās pārstāvēja četri no septiņiem sportistiem, kas startē šosezon.

Tie ir Reinis Musts (S – 550), Normunds Sniķeris (RN – 2000), kā arī jauniešu laivu klasē startējušie Ivo Egle un Dāvis Kaminskis (JT – 250). Šie kluba sportisti ir tie, kas pretendēja uz augstām vietām Latvijas ūdens motosporta čempionāta kopvērtējumā. Šajā posmā R.Musts izcīnīja uzvaru, I.Egle un N.Sniķeris savās laivu klasēs ieguva 2.vietu, bet D.Kaminskis – 8.vietu 13 sportistu konkurencē. Sacensību kopvērtējumā Alūksnes ūdens motosporta klubs “Nord Ost” ieguva divus čempionu titulus. Tos  izcīnīja I.Egle (JT - 250) un N.Sniķeris (RN – 2000). Par kopvērtējuma laureātu kļuva arī R.Musts, kurš ieguva 2.vietu, bet D.Kaminskis – 4.vietu. Augstu pozīciju klubs izcīnījis arī komandu vērtējumā. Tur iegūta 2.vieta, čempionāta uzvarētājiem – Liepājas ūdens motosporta klubam “UPB Energy” – piekāpjoties tikai par astoņiem punktiem.