"Nord Ost" kopvērtējumā – 2.vietā

Alūksnes ūdens motosporta kluba “Nord Ost” dalībnieki sestdien devās uz Jelgavu, kur Latvijas čempionāta 4.posmā un Jelgavas atklātajā čempionātā ūdens motosportā uzrādīja labus rezultātus, klubu kopvērtējumā izcīnot 2.vietu.

Visveiksmīgākie braucieni šoreiz bija Normundam Sniķerim (RN 2000 klase), kurš izcīnīja 1.vietu. Ivo Egle (JT 250 klasē) guva 3.vietu, Reinis Musts (S 550 klase) – 4.vietu. Viņam šajā klasē sekoja arī Raimonds Špacs un Gints Rozenbergs, izcīnot 5. un 6.vietu. Kluba “Nord Ost” pārstāvis Armands Musts norāda, ka alūksnietis Ivo Egle ir apņēmies izmēģināt spēkus vēl vienā laivu klasē - SO 60  jeb F4 klasē. Debija tam notika sestdien Jelgavā. “Šoreiz svarīgākais bija piedalīties braucienā kopā ar pārējiem, ne cīnīties par vietu,” saka A.Musts.


Latvijas čempionāta pēdējais posms būs Liepājā 28.augustā, kur piedalīsies arī alūksnieši. A.Musts piebilst, ka kluba sportists Andis Čikulis (T 550 klase) nesen atgriezās no sacensībām Kijevā, kur izcīnīja 8.vietu. Savukārt tagad daži kluba biedri gatavojas braucienam uz Ungāriju, lai 22.augustā piedalītos Pasaules čempionāta posmā. Turp dosies divi alūksnieši ar trim laivām – Reinis Musts (S 550 klase) un Ivo Egle (JT 250 un F4 klase).

Sports