Noskaidro Alūksnes novada čempionu novusā

Svētdien Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolas angārā notika Alūksnes novada čempionāts novusā, ko organizēja sporta klubs “Lagūna” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Piedalīties sacensībās varēja ikviens Alūksnes un Apes novada iedzīvotājs, kas dzimis 1994.gadā un agrāk. Uzaicinājumam atsaucās 13 dalībnieki, kas pārstāvēja Alūksni, Jaunannu, Gaujienu un Api. Lai gan šoreiz čempionāts pulcēja par trešdaļu mazāk dalībnieku nekā pērn, sporta kluba “Lagūna” vadītājs Guntis Pauders norāda, ka starp tiem bijuši gan iepriekšējo gadu pastāvīgie dalībnieki, gan jaunpienācēji.

Pirmās spēles tika aizvadītas trīs apakšgrupās. Finālā iekļuva katras apakšgrupas divi labākie spēlētāji. Tie bija Zintis Jaunzems un G.Pauders (pirmā apakšgrupa), Aivars Grīnbergs un Raimonds Siliņš (otrā apakšgrupa), Aivars Putnis un Arvis Markuss (trešā apakšgrupa). Finālā vairs netika ņemti vērā iepriekšējo spēļu rezultāti, cīņai par uzvaru čempionātā sākoties no jauna.
Finālistiem izspēlējot pa vienai spēlei katram ar katru, par Alūksnes novada čempionāta novusā uzvarētāju kļuva A.Grīnbergs no Apes novada Gaujienas pagasta. Pārējās divas godalgas saņēma alūksnieši A.Markuss un A.Putnis, kas attiecīgi ieguva 2. un 3.vietu. G.Pauders vērtē, ka šie trīs dalībnieki bijuši galvastiesu pārāki par pārējiem, gūstot pār saviem konkurentiem pārliecinošas uzvaras. Visi pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma čempionāta organizatoru sarūpētās medaļas, diplomus un balvas.

Sports