Noskaidro Apes čempionāta uzvarētājus 6

Ar Oksanas Agadžanjanas un Pētera Isajeva uzvaru absolūtajā vērtējumā beidzies Apes novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus. Kopumā tas pulcēja gandrīz 50 dalībniekus, kas pārstāvēja Alūksni, Api, Gulbeni, Siguldu, Smilteni un Rīgu.

Sacensību organizators Juris Ozoliņš atklāj, ka kuplajā dalībnieku pulkā bijuši vairāki Latvijas čempioni un rekordisti. Sacensību gaitā tika laboti vairāki personīgie un novada rekordi. Par spīti spēcīgajai konkurencei medaļnieku lokā dominēja Alūksnes un Apes novadu pārstāvji.

J.Ozoliņš informē, ka spēcīgākie dalībnieki noskaidroti astoņās svara kategorijās. Labākos rezultātus no pašmāju pārstāvjiem uzrādīja Haralds Ulass (1.vieta svara kategorijā līdz 66 kilogramiem), Jānis Zvaigžņons (2.vieta svara kategorijā līdz 74 kilogramiem), Andris Naļimovs (1.vieta svara kategorijā līdz 83 kilogramiem), Gatis Zvejnieks (1.vieta svara kategorijā līdz 93 kilogramiem), Gatis Pētersons (1.vieta svara kategorijā līdz 105 kilogramiem), Sandis Andersons (2.vieta svara kategorijā līdz 120 kilogramiem) un Ainārs Pētersons (2.vieta svara kategorijā virs 120 kilogramiem).

Sieviešu konkurencē par spēcīgāko pašmāju sportisti kļuva Ilzīte Kārkliņa no Apes, jauniešu konkurencē – Armands Priede no Jaunannas, bet senioru konkurencē – A.Pētersons (40 – 49 gadu grupā), Māris Neiders (50 – 59 gadu grupā) un Ēriks Dumārovs (vecuma grupā virs 60 gadiem). Šiem sportistiem sacensības bija svarīgas, lai sagatavotos Latvijas pašvaldību sporta veterānu 49. sporta spēlēm, kas notiks sestdien, 17.martā, Ventspilī. J.Ozoliņš atklāj, ka bez I.Kārkliņas, A.Pētersona, M.Neidera, Ē.Dumārova un viņa paša komandā iekļauts Sandis Andersons, Bruno Grabis, Dailis Lazdiņš un Lāsma Kalniņa.
Komentējot pārējo apeniešu sniegumu, J.Ozoliņš pauž gandarījumu par kopējo izaugsmi. “Ja cilvēks regulāri ikdienā trenējas, tad ir arī rezultāti,” viņš uzsver. Lai gan skatītāju un līdzjutēju nebija tik daudz, cik gaidīts, priecē daudzveidīgais dalībnieku sastāvs. “Šogad, visticamāk, Apē vairs sacensības nerīkosim, toties nākamajā gadā gan piedāvāsim ne tikai pašmāju čempionātu, bet arī Latvijas kausa izcīņas posmu,” viņš saka.

Apes novada 2012.gada atklāto čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus organizēja Apes sporta kompleksa administrācija ar Apes novada domes atbalstu.

Vairāk foto šeit

Komentāri 6

Vai tad tas ir slikti,ka cilvēki vecāki par50 un pat 60 gadiem nodarbojas ar sportu,piedalās sacensībās,pārstāv savu pilsētu.

pirms 9 gadiem, 2012.03.15 15:16

gaver

:D:D:D Jums pašiem smiekli nenāk - kaadi labi organizēti - ja Atlētiem ne diplomu, ne kautvai tematiskas mūzikas - COMEONNNNNNN!

_______________________________________________________________________
Apenieši malači-uz Latvijas veterānu spēlēm tādu komandu sagatavojuši
_______________________________________________________________________

tas ir tieši smieklīgi, ka tikai veterāni startē, jauniešu praktiski nav.... tur nav nekaa jautra!

pirms 9 gadiem, 2012.03.15 13:01

Apenieši malači-uz Latvijas veterānu spēlēm tādu komandu sagatavojuši,cerams startēs arī citos sporta veidos.Ko tad Alūksnes novada sporta vadītāji domā?

pirms 9 gadiem, 2012.03.14 16:11

siikais

vai būs arī pieejama info par uzspiestajiem svariem?

pirms 9 gadiem, 2012.03.14 15:33

vērotājs

Mači tiešām bija labi organizēti,Rīgas vadošo klubu pārstāvji to īpaši uzsvēra.

pirms 9 gadiem, 2012.03.14 14:10

Sports