Noskaidro kausa izcīņas uzvarētājus 2

Svētdien notikušajā Alūksnes rajona kausa izcīņā kalnu velosipēdiem piedalījās ap 50 sportistu. Vairums no tiem bija paši alūksnieši, taču starp dalībniekiem gadījās arī pa kādam pārstāvim no Gulbenes, Smiltenes, Valmieras un Rīgas.

Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” rīkotajās sacensībās sportistiem tika dota iespēja cīnīties par uzvaru kādā no septiņām dalībnieku grupām. Vislielāko atsaucību piedzīvoja 1992.gadā un agrāk dzimušo grupa, kurai iesniegti gandrīz 25 pieteikumi. Veicot apmēram 20 kilometru garu distanci, ātrāko laiku uzrādīja „Trek – Philips” komandas pārstāvis Toms Knostenbergs no Smiltenes.

Tikai 20 sekundes vēlāk finiša taisni šķērsoja alūksnietis Oskars Muižnieks (52:59 minūtes), bet tūlīt aiz viņa – Atis Šaicāns no Zeltiņiem, kurš distanci veica precīzi 53 minūtēs. Pārējās trīs vietās, noslēdzot labāko sportistu sešnieku, ierindojās Gints Rozenbergs (Alūksne), Jānis Roskošs (Smiltene) un Reinis Markss (Ilzene).

Dalībnieku jaunākajās grupās – zēniem un meitenēm vecumā no 11 līdz 13 – gadiem par uzvarētājiem kļuva alūksnietis Ingus Deksnis un Rūta Brakovska no Smiltenes. Labāko trijnieku zēnu konkurencē noslēdza Arnis Lazdiņš no Rīgas (2.vieta) un Vladislavs Ņedaivodins no Alūksnes (3.vieta), bet meiteņu vidū par 2. un 3.vietas ieguvējām kļuva Alise Kazaine no Ilzenes un Emīlija Baranovska no Smiltenes.

Jauniešu grupā vecumā no 14 līdz 16 gadiem uzvaras laurus plūca Daniels Skrūzmanis (Livelo/ Balta), Rolands Zarītis (Alūksne) un Reinis Gusts (Jaunlaicene). Par kungu grupas (40 gadi un vecāki) uzvarētāju kļuva Guntars Baranovskis no Smiltenes, atstājot aiz sevis Viesturu Kazaini no Ilzenes un smiltenieti Jāni Brakovski. Savukārt starp sievietēm vecumā virs 17 gadiem ātrāko rezultātu uzrādīja „Trek – Philips” komandas pārstāve Inga Ērgle.

Komentāri 2

Sports