Noskaidro vīriešu komandu pusfinālistus volejbolā 4

Vakar Ilzenes sporta zālē norisinājās pēdējās Alūksnes novada volejbola čempionāta labāko sešiniekā iekļuvušo vīriešu komandu spēles. To rezultātā tika noskaidroti pusfināla dalībnieki.

Jāatgādina, ka pēc priekšsacīkšu spēlēm, kurās komandas sacentās divu apakšgrupu sadalījumā, iespēju turpināt cīņu par uzvaru turnīrā ieguva „Trapene", „Zeltiņi", „Gaujiena", „SDA", FK „Alūksne" un „Ilzene".

Labāko sešinieka konkurencē visveiksmīgāk spēles aizvadīja iepriekšējā gada čempioni, kas šogad apvienojušies zem nosaukuma „SDA". Tiekoties ar pretējās apakšgrupas trijniekā iekļuvušajām komandām - „Trapene", „Gaujiena" un FK „Alūksne", viņi visās spēlēs guva uzvaras, pieveicot pretiniekus ceturtajā setā. Tas ļāvis „SDA" izvirzīties vadībā, šobrīd turnīra tabulā ieņemot 1.vietu.

Nākamo pozīciju aiz viņiem ieņem „Trapene". Tiekoties ar „SDA", viņi piedzīvoja pirmo zaudējumu šāgada turnīrā. Pārējās divās spēlēs viņiem izdevies izcīnīt uzvaru, komandu „Zeltiņi" pieveicot ceturtajā, bet „Ilzeni" - trešajā setā. Labāko trijnieku šobrīd noslēdz „Gaujiena", kas izrādījās pārāka pār „Zeltiņu" un „Ilzenes" komandām. Abās spēlēs uzvara gūta jau trešajā setā.

Pēdējo vietu pusfinālā sev nodrošinājuši „Zeltiņi". Lai gan pēc priekšsacīkšu spēlēm komanda ierindojās savas apakšgrupas pirmajā pozīcijā, cīņa labāko sešiniekā beidzās ar diviem zaudējumiem, piekāpjoties „Trapenes" un „Gaujienas" komandām. Vienīgā uzvara gūta pār FK „Alūksne" komandu, kas pieveikta trešajā setā.

Ārpus pusfināla šoreiz palika FK „Alūksne" un „Ilzene", kas priekšsacīkšu spēļu izskaņā savās apakšgrupās ierindojās 3.vietās. Abām komandām tiekoties laukumā, pārāka izrādījās FK „Alūksne" komanda, kas uzvaru pār „Ilzeni" guva trešajā setā. Rezultātā FK „Alūksne" kļuvusi par Alūksnes novada volejbola čempionāta 5.vietas ieguvēju, bet debitante „Ilzene" noslēdz labāko sešinieku.

Labāko komandu turnīra tabula

VietaKomandaUzvaras/zaudējumiSetu attiecībaPunkti1„SDA”4 – 114:6132„Trapene”4 – 113:5123„Gaujiena”3 – 211:694„Zeltiņi”3 – 210:885FK „Alūksne”1 – 44:1236„Ilzene”0 – 50:150