Noskaidrots labāko komandu četrinieks

Nedēļas nogalē rajona čempionāta volejbolā dalībnieki aizvadīja pēdējās priekšsacīkšu spēles. To rezultātā tika noskaidrotas labāko komandu četrinieks, kas turpinās cīņu par uzvaru turnīrā.

Rajona čempionāta volejbolā organizatori no Alūksnes rajona sporta apvienības „Alūksne” informē, ka vīriešu komandu spēles beidzās ar sekojošiem rezultātiem: „Gaujiena” – FK „Alūksne” 3:0; „Zeltiņi” – „ABJC 1” 3:0; „Gaujiena” – „Ideja” 3:2; FK „Alūksne” – „ABJC 2” 3:0; „Ideja” – „Mālupe” 3:0; „Gaujiena” – „ABJC 2” 3:0; FK „Alūksne” – „Mālupe” 3:1; „Ideja” – „Trapene” 3:1; FK „Alūksne” – „ABJC 1” 3:0. Savukārt sieviešu komandu spēlēs tika uzrādīti šādi rezultāti: „Strautiņi” – „Jaunlaicene” 3:0; „Ape” – „ABJC 1” 3:0; „Ideja” – „Mālupe” 3:0; „Ape” – „Zeltiņi” 3:0; „Jaunlaicene” – „Mālupe” 3:2; „Ideja” – „Zeltiņi” 3:0; „Jaunlaicene” – „ABJC 2” 3:0; „Gaujiena” – „Zeltiņi” 3:0; „Strautiņi” – „ABJC 1” 3:0; „Gaujiena” – „ABJC 2” 3:0.

Priekšsacīkšu spēļu izskaņā pie iespējas cīnīties pusfinālā tika „Zeltiņi”, „Gaujiena”, „Ideja” un „Trapene” vīriešu komandu konkurencē, kā arī „Ape”, „Strautiņi”, „Ideja” un „Gaujiena” sieviešu komandu konkurencē. Kā jau iepriekš tika minēts, sieviešu komandu cīņa par uzvaru turnīrā norisināsies sestdien Ziemeru pagasta Māriņkalna sporta zālē, kur sacensību sākums paredzēts pulksten 10.00. Savukārt vīriešu komandas tajā pašā laikā par savu vietu labāko trijniekā sacentīsies Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē, nevis kā bija plānots iepriekš Annas pagastā. Čempionāta organizatori atgādina, ka saskaņā ar nolikumu pusfināla spēlēs savstarpēji tiksies turnīra tabulas 1. un 4., kā arī 2. un 3.vietas ieguvēji, pēc kurām cīņā par čempionu titulu iesaistīties abu spēļu uzvarētāji.

Turnīra tabula vīriešiem

Vieta

Komanda

Spēles

Uzvaras

Zaudējumi

Setu

attiecība

Punkti

1

„Zeltiņi”

7

7

0

21 – 3

21

2

„Gaujiena”

7

6

1

19 – 6

17

3

„Ideja”

7

5

2

18 – 7

16

4

„Trapene”

7

4

3

14 – 9

12

5

FK „Alūksne”

7

3

4

9 – 13

9

6

„ABJC 1”

7

2

5

6 – 16

6

7

„Mālupe”

7

1

6

6 – 18

3

8

„ABJC 2”

7

0

7

0 – 21

0

 

Turnīra tabula sievietēm

  Vieta

Komanda

Spēles

Uzvaras

Zaudējumi

Setu

attiecība

Punkti

1

„Ape”

8

8

0

24 – 3

23

2

„Strautiņi”

8

6

2

20 – 6

19

3

„Ideja”

8

6

2

21 – 8

18

4

„Gaujiena”

8

6

2

19 – 10

17

5

„Jaunlaicene”

8

4

4

13 – 16

10

6

„ABJC 2”

8

3

5

9 – 18

8

7

„ABJC 1”

8

2

6

11 – 18

8

8

„Mālupe”

8

1

7

7 – 22

5

9

„Zeltiņi”

8

0

8

1 – 24

0


 

Spēļu kalendārs 28.03.


Spēles vīriešu komandām

(Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē)

Laiks

Komandas

10.00

„Zeltiņi” – „Trapene”

11.30

„Gaujiena” – „Ideja”

13.45

Spēle par 3. – 4.vietu

15.15

Spēle par 1. – 2.vietu

Spēles sieviešu komandām

(Ziemeru pagasta Māriņkalna sporta zālē)

Laiks

Komandas

10.00

„Ape” – „Gaujiena”

11.15

„Strautiņi” – „Ideja”

13.00

Spēle par 3. – 4.vietu

14.15

Spēle par 1. – 2.vietu


 

Sports