Noslēdz pirmo spēļu apli

Pagājušajā ceturtdienā basketbola kluba “Alūksne” komanda aizvadīja pēdējo pirmā apļa spēli Latvijas Amatieru basketbola līgas čempionātā.

Tajā viņi tikās ar komandu “Limbaži”. Spēles sākumā abas komandas parādīja līdzvērtīgu sniegumu: pirmā ceturtdaļa beidzās ar neizšķirtu rezultātu, bet pirmais puslaiks – tikai ar piecu punktu starpību, alūksniešiem piekāpjoties “Limbažu” spēlētājiem. Neskatoties uz to, spēles otrajā daļā “Limbaži” strauji izvirzījās vadībā, spēlei beidzoties ar pārliecināšu uzvaru pār pretiniekiem no “Alūksnes” – 102:81. Par rezultatīvākajiem spēlētājiem “Alūksnes” komandā kļuva Kaspars Paegle (23), Valters Šelders (19) un Jānis Musts (17). No septiņām aizvadītajām spēlēm alūksnieši izcīnījuši tikai vienu uzvaru, kas gūta pār “Madonas BJSS/ SEB” komandu. No astoņām Austrumu divīzijas komandām viņi šobrīd atrodas iepriekšpēdējā vietā.