Noslēdz telpu futbola sezonu

Jau ceturto gadu pēc kārtas futbola klubs (FK) “Alūksne” rīkoja telpu futbola sacensības, ar kurām tradicionāli tiek noslēgta telpu futbola sezona.

Šoreiz sacensībās piedalījās astoņas komandas: “Draugi” (Ape), FK “Alūksne”, “Ilzene”, “Pieneņpuikas” (Alūksne), “Serdžiu” (Trapene), “Veterāni”, “Vidaga” un Nacionālo Bruņoto Spēku Kājnieku skolas komanda “KS”.

Sacensību organizators Mārtiņš Meisters informē, ka pirmās spēles tika aizvadītas divās apakšgrupās. Šo spēļu izskaņā noskaidrots labāko komandu četrinieks, kas ieguva tiesības cīnīties pusfinālā.

Pirmajā grupā vislabāk veicās Kājnieku skolas komandai, kas ar 4:1 uzvarēja “Veterānus”, ar 2:0 – “Vidagu” un ar 3:1 – “Ilzeni”. Nākamajā vietā aiz “KS” ierindojās “Veterāni”, kas guva pārliecinošas uzvaras pār “Vidagu” (6:0) un “Ilzeni” (6:1).
Otrajā apakšgrupā līderos izvirzījās “Pieneņpuikas”. Spēlē pret FK “Alūksne” viņi nospēlēja neizšķirti 1:1, bet spēlēs pret “Serdžiu” un “Draugiem” guva uzvaras ar 3:1 un 5:2. Kā otrie no šīs apakšgrupas pusfinālā iekļuva Apes “Draugi”, kas ar 2:5 piekāpās “Pieneņpuikām”, spēlē pret FK “Alūksne” nospēlēja neizšķirti 2:2, bet spēlē pret “Serdžiu” guva pārliecinošu uzvaru ar 7:1.
Labākajām komandām tiekoties pusfinālā, “KS” ar 7:1 pieveica Apes “Draugus”, savukārt “Veterāni” ar 3:1 – Alūksnes “Pieneņpuikas”. Spēlē par 3.vietu pārāki izrādījās “Pieneņpuikas”, kas “Draugus” pieveica ar 2:0. Ar šādu pašu rezultātu beidzās fināla spēle, kurā “Veterāni” guva uzvaru pār “KS” spēlētājiem.

Uzvarētāju komandā spēlēja Rolands Ozoliņš, Jānis Ļuļis, Vilhelms Lovniks, Andris Skulme, Oļegs Pidhačnijs, Didzis Zirdziņš, Māris Bindemanis, Andrejs Aleksejevs, Aleksandrs Vergazovs un Dmitrijs Dmitrijevs.

Par labāko spēlētāju turnīrā atzīts Oļegs Kodaļevs no “KS”, kas iesitis deviņus vārtus. Pārējās komandās par labākajiem spēlētājiem kļuvuši Oļegs Pidhačnijs (“Veterāni”), Ritvars Ņeupakojevs (“Draugi”), Andris Vilemsons (“Pieneņpuikas”), Ervīns Pērkons (FK “Alūksne”) un Sergejs Beļimenko (“Serdžiu”).

Sports