Noslēdzies Alūksnes novada čempionāts pludmales volejbolā 4

Nedēļas nogalē noslēdzās Alūksnes novada čempionāts pludmales volejbolā un tika noskaidroti uzvarētāji. Vīriešu komandu konkurencē sacensības uzsāka 20 komandas, sieviešu – 7 komandas. Čempionātā piedalījās kā Alūksnes, tā Apes novadu volejbolisti.

Čempionāta otrās kārtas sacensības notika sestdien, kad tika noskaidrotas četras labākās komandas, kas tad arī tikās fināla cīņā svētdien. Spēles gaitā negaidītu pavērsienu nebija un rezultāts pārsteigumu neizraisīja. Vien jāpiebilst, ka stabilās un pieredzējušās komandas guva vajadzīgās uzvaras un iekļuva finālā.

Finālā vīriešu konkurencē alūksniešu Dzintara Adlera un Modra Račika spēcīgajai saspēlei pretī stājās Arvīds Sams un Kristers Zariņš no Zeltiņu pagasta, bet par 3.vietu sacentās gaujienieši Toms Dandens un Kristaps Bērziņš pret Kasparu Spirku un Kārli Jākobsonu. Vīriešu konkurencē jau trīskārtējo čempionu kļuva Dzintars Adlers, šoreiz spēlējot pārī ar Modri Račiku (iepriekš viņš spēlēja ar Rināru Teteri) , 2.vieta – Arvīdam Samam un Kristeram Zariņam, 3.vieta - Tomam Dandenam un Kristapam Bērziņam.

Sieviešu konkurencē uzvaru guva Apes novada komanda - Dina Vītola un Santa Sāre, kas aiz sevis atstāja arī novadnieces Kristiānu Oto un Mariku Magaziņu, bet 3.vieta - Diānai Tučai un Leldei Zariņai no Zeltiņu pagasta.

“Mani priecēja kuplais spēlētāju skaits un tas, ka spēles noritēja jaunajā Pilssalas smilšu volejbola laukumā. Nenoliedzami, spēlēt kvalitatīvā laukumā ir tīkamāk. Atceroties spēļu līmeni pirms pāris gadiem jāatzīst, ka līmeni ir izlīdzinājies un ir audzis kopējais meistarības līmenis,” sacensības komentēja Alūksnes novada sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Nākošā volejbolistu kopā sanākšana būs Alūksnes Pilsētas svētku ietvaros, 31.jūlijā, kad sportiskas aktivitātes ieplānotas visdažādāko sporta viedu sportistiem.

Komentāri 4

medaļnieks

piekrītu čikstulim,kāpēc nevarēja trīs posmus spēlēt tajās sesdienās un 7dien,nevis katru dienu pa divam spēlēm!!!

slikti rīkots pasāciens!!!:d

pirms 10 gadiem, 2010.08.01 22:32

medaļnieks

piekrītu čikstulim,kāpēc nevarēja trīs posmus spēlēt tajās sesdienās un 7dien,nevis katru dienu pa divam spēlēm!!!

slikti rīkots pasāciens!!!:d

pirms 10 gadiem, 2010.08.01 22:25

ko

viss turnirs noriteeja labi, tikai loti apbedinaaja ka 20 komandu turniira izspele notiek 3dienaas butu japadoma vai to nevar izdariit 2vaas. ja ne pat 1dienas laikaa.

pirms 10 gadiem, 2010.08.01 12:56

Sports