Notiek pirmās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes sporta spēles

Aizvadītajā nedēļas nogalē skaistajā un gleznainajā Madonas novada Lazdonas pagastā, atpūtas bāzē "Klauģulejas" notika pirmās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes sporta spēles, kurās diezgan kuplā skaitā piedalījās policijas darbinieki un viņu ģimenes locekļi no Madonas, Valmieras, Limbažiem, Gulbenes, Cēsīm un Alūksnes, kā arī reģiona pārvaldes. Pasākuma atklāšanu ar savu klātbūtni pagodināja arī Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters.

Draudzīgā un sportiskā noskaņā policisti mērojās spēkiem volejbola laukumā, veiklības stafetē, šaušanā, pārbaudīja savas spējas, mērojot "Tarzāna taku", kā arī piedalījās dažādās individuālajās sacensībās. Kopvērtējumā 1. vietu un balvu "Zelta keda" ieguva Gulbenes iecirkņa komanda, 2. vietā - mājinieki madonieši ar "Sudraba kedu", bet trešajā vietā ierindojās limbažnieki, balvā saņemot "Bronzas kedu".

Sportiskais gars un labā noskaņa liecināja par to, ka uzvarētāji un ieguvēji ir visi, kas piedalījās un bija kopā šajās dienās. Ceram, ka šīs sporta spēles kļūs par Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes labu tradīciju.

Sports