Notiks džudo jubilejas turnīrs 3

Nedēļas nogalē Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē notiks X starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs. Tajā plāno startēt apmēram tūkstotis jauno cīkstoņu, kas pārstāvēs 11 valstis

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka norāda, ka šogad dalībnieku skaits būs krietni vien kuplāks nekā iepriekšējos gados. Tas saistīts ar turnīra jubileju – šis būs jau desmitais gads, kad Alūksnē tiek rīkots starptautiskais Ziemassvētku džudo turnīrs.

E.Aploka informē, ka sacensību dalībnieki tiek gaidīti no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Somijas, Beļģijas, Zviedrijas, Uzbekistānas, Polijas, kā arī vairākiem Latvijas klubiem. Paredzēts, ka sacensībās piedalīsies puiši, kas dzimuši 1994.gadā un vēlāk, un meitenes, kas dzimušas 1996.gadā un vēlāk. Alūksni sacensībās pārstāvēs vairāk nekā 40 jaunie cīkstoņi.

Turnīra atklāšana plānota sestdien, 18.decembrī, pulksten 10.30. Arī svētdien sacensības sāksies pulksten 10.30. Starptautisko džudo turnīru organizē biedrība “Sporta klubs Kurbads” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, kā arī Alūksnes bērnu un jaunatnes sporta skolu.

Komentāri 3

""""

Labs raksts, galvenais, ka neviena vārda par Aivaru Mālnieku, kurš ir šo turnīru organizators!!! Tagad Evita Aploka džudo spečuks Alūksnē??

pirms 10 gadiem, 2010.12.15 22:46

Sports