Notiks “Zušu nama” supersprinta otrais posms

Svētdien, 21.februārī, ikviens interesents tiek aicināts piedalīties "Zušu nama" supersprinta kausa izcīņas otrajā posmā. Sacensības notiek speciāli izveidotā trasē uz Ludza ezera.

Sacensību organizators Andris Musajevs stāsta, ka sacīkstes notiks trīs posmos. Pirmais posms jau notika janvāra nogalē. Šajās brīvdienās autosporta cienītāji pulcēsies jau uz otro posmu, un pēc kāda laika būs arī trešais - noslēguma - posms, kas notiks uz Alūksnes ezera.

"Arī Alūksnē notiek šādas sacensības, un tāpat, kā tas ir pie mums, arī viņiem sacensībām būs trīs posmi. Pēdējā posmā esam nolēmuši mainīties - mēs noslēgumu rīkosim uz Alūksnes ezera, savukārt viņi - pie mums," atklāj organizators.

A.Musajevs stāsta, ka pirmā posma sacensības bijušas kupli apmeklētas - kopumā sacensībās piedalījās 32 dalībnieki. Uz sacensībām bija ieradušies ne tikai mūsu vietējie visiem labi zināmie autosportisti un jaunie talanti, bet arī šī sporta veida cienītāji no Rīgas, Bauskas, Cēsīm, Alūksnes un citām Latvijas pilsētām.

"Sacensību dalībnieki bija ļoti apmierināti ar iespēju piedalīties šādās sacensībās, visiem patika trase," stāsta A.Musajevs.

Svētdien pulcēšanās pie "Zušu nama" sāksies jau pulksten 9.00. Līdz pulksten 11.00 varēs iepazīties ar trasi, no pulksten 11.00 līdz 12.00 notiks reģistrācija, un pulksten 12.00 tiks dots starts sacensībām. Dalībniekiem būs jāveic divi apļi. Apbalvoti tiks katras klases trīs labākie braucēji. Jāpiebilst, ka dalības maksa ir 7 lati.

"Arī uz otro posmu var pieteikties ikviens interesents, tas nekas, ja nav startēts pirmajā posmā. Tiks noteikti gan katra posma uzvarētāji, gan arī kopvērtējuma uzvarētāji," norāda sacensību organizators.

Sports