Pagasta svētkos patīk sacensties 2

Zeltiņu Pagasta svētkos īpaša vieta ir sporta sacensībām. Sevišķi iecienīts ir pludmales volejbols. Šajā sporta veidā sacentās 23 vīriešu un 8 sieviešu komandas.

“Bija ne tikai vietējie, bet arī pludmales volejbolisti no Jelgavas un kaimiņu pagastiem. Tagad ir jauni laukumi pludmales volejbolam, tāpēc šīm sacensībām ir liela piekrišana. Vīriešu konkurencē Zeltiņu komanda izcīnīja trešo vietu, bet sievietes nebija starp godalgoto vietu ieguvējām,” stāsta sacensību galvenais tiesnesis Ivars Laiva.

Tiesa, arī starp vīriešu komandām uzvarētāji bija jelgavnieki. Savukārt sieviešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja apenietes, otro vietu – alūksnietes. Viņi saņēma balvas, kurām finansējumu nodrošināja pagasta pārvalde.

I.Laiva informē, ka individuāli sacentās šautriņu mešanā, basketbola soda metienos un futbola soda sitienos. Īpašas bija smagsvaru sacensības, kurās iespējami ilgāk vajadzēja noturēt kannas. “Šajās sacensībās bija pārstāvēti galvenokārt pagasta iedzīvotāji, kas sacentās vairākās vecuma grupās. Dalībnieku bija daudz – vismaz 20 sievietes un tikpat vīriešu, pat vairāk,” secina I.Laiva. Viņš atzīst, ka zeltinieši vienmēr ir bijuši sportiski. Tāpēc Pagasta svētkos šīs aktivitātes ir uzmanības centrā.

Komentāri 2

Maija

Uzvarētaji no Jelgavas bij Pēteris Viņķelis ar Arti Danieku to jau vajadzēja pateikt

pirms 10 gadiem, 2010.08.15 00:25

andis

nezinu gan vai to var nosaukt par sporta veidu :D

pirms 10 gadiem, 2010.08.13 22:02

Sports