Pārstāv Alūksni Eiropas čempionātā (labots) 1

Pagājušās nedēļas nogalē Berlīnē notika Eiropas čempionāts ūdens motosportā S–550 laivu klasē, kas risinājās smaiļošanas kanālā Vācijas galvaspilsētas nomalē. Tas notika vienlaikus ar Vācijas čempionātu ūdens motosportā.

“Alūksnes ūdens motosporta kluba “Nord Ost” trīs sportisti sacentās divās laivu klasēs. S–550 laivu klasē Raimonds Špacs izcīnīja 7.vietu, Reinis Musts – 9.vietu. Reinim bija tikai viens brauciens, jo radās tehniska kļūme – vajadzēja mainīt laivas dzinēju. Ivo Egle brauca F–4S klasē, piedaloties Vācijas “ADAC Master” čempionātā, kur izcīnīja 4.vietu,” informē kluba pārstāvis Armands Musts.

Viņš atzīst, ka ar rezultātiem nav īsti apmierināti. Iespējams, ka savu ietekmi atstāja karstais laiks, kas Vācijā pārsniedza plus 30 grādus abās sacensību dienās. Tiesa, ir gandarījums, ka par čempionu kļuva liepājnieks.  “Atliek gatavoties sacensībām, kas notiks septembra otrajā pusē Jēkabpilī. Daudz jādara, lai laivas būtu tehniskā kārtībā,” norāda A.Musts. Viņš pateicas Alūksnes novada domei, kas piešķīra finansiālu atbalstu ceļam uz Berlīni.

Komentāri 1

Tādu greznību kā pareizi uzrakstīt uzvārdu raksta autore jau laikam ne vienmēr var atļauties...
Ko par to saka pats Raimonds Špacs?

pirms 8 gadiem, 2012.08.22 10:55

Sports