Piedalās nometnē Igaunijā 4

Apes novada jaunie hokejisti atgriezušies no trīs dienu nometnes Igaunijā. Tur kopā ar saviem vienaudžiem viņi apguva hokeja teoriju un praksi, kā arī iepazina kaimiņvalsts pieredzi citos sporta veidos.

Kopā ar jauniešiem uz Igauniju devās hokeja kluba (HK) „Ape” pārstāvji Andis Pops un Andris Zeltiņš. Pēdējais atklāj, ka šī nometne ir daļa no Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Sportborder” jeb „Ceļā uz sportisku sabiedrību pierobežas teritorijās”, ko īsteno Apes un Reuges pašvaldība.

Projekta gaitā abās pašvaldībās izveidoti hokeja laukumi, notikušas mācības un kopīgas sacensības. Tagad kārta pienākusi jaunajai paaudzei. A.Zeltiņš norāda, ka šomēnes notika divas nometnes. Apes novadu pārstāvēja galvenokārt Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas skolēni. Viņiem pievienojās jaunie censoņi no Gaujienas un Ilzenes. „Tie ir puiši, kas nāk uz treniņiem arī ikdienā,” skaidro A.Zeltiņš. Pavisam uz Igauniju aizbraukuši 14 jaunieši. Tikpat kuplā skaitā nometnē pārstāvēta Igaunijas puse.
Lai gan uzsvars likts uz hokeja apguvi, A.Zeltiņš atklāj, ka nometnes programma aptvēra vairākus sporta veidus. Tā, piemēram, pirmajā reizē dalībnieki devās uz Veru, kur notika iepazīšanās ekskursija ar pašvaldības sporta centru. Brīvajā laikā apmeklētas zemledus makšķerēšanas sacensības, slēpošanas centrs un citas vietas. „Jauniešiem tā bija laba iespēja uzlabot savu fizisko formu, kā arī paplašināt redzesloku. Tie bija citi cilvēki, cita vide, arī citi treniņu apstākļi nekā tie, pie kuriem esam pieraduši ikdienā. Tā, manuprāt, ir nometnes lielākā vērtība,” uzskata A.Zeltiņš.

Komentāri 4

fs

Nu Aluksne ari ir HK tikai ko vini dara to gan nezin neviens, bernus netrene

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 17:29

apenietis

Nu salīdzinot ar Alūksni, kuras skati vērti uz Okopantu pusi vareno Krieviju. Tad Ape ir stipri priekšā Alūksnei un novadam. Apē tiek regulāri reālizēti projekti, salīdzinot Alūksni, kur darbs ir, kā ''mašinērijai'' parakstīt papīrus un līgumu kalnus(kas stāv tikai projektu līmenī), bet jēgas jau nekādas! Tāpēc Alūksne savā sulā vārās un marinējās! Un apskauž citus, kuri dara nevis sūrkstās. Kādi pilsētas Ļautiņi tāda pilsētas seja!

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 15:10

Zināšanai- HK Ape strādā regulāri ar mazajiem hokejistiem jau otro gadu!!! Treniņi hokeja sezonā notiek 2x nedēļā, pavasarī un rudenī 1x nedēļā.

pirms 9 gadiem, 2012.02.23 08:31

sniegpārsliņa

Nu tad Apē beidzot viena sporta veidā sākušies treniņi,cerams,tā nav tikai īslaicīga kampaņa,lai iztērētu projekta naudu,bet HK ar jauniešiem darbosies visu gadu.

pirms 9 gadiem, 2012.02.22 13:01

Sports