Piedāvās vairākus neparastus konkursus 5

Alūksnes muižas parka pirmajos svētkos pašvaldība apmeklētājiem piedāvās vairākus neparastus konkursus. Starp tiem būs gan sniega skulptūru veidošanas konkurss, gan netradicionālo slēpotāju un netradicionālo sniega braucamrīku konkurss – parāde “No senatnes līdz tagadnei”.

Ikvienā konkursā piedalīties aicināts jebkurš interesants bez vecuma ierobežojumiem. Sniega skulptūru konkursā dalībniekiem būs jāveido darbi par tēmu “Alūksnes muižas parka jaunās skulptūras”. Konkursa izskaņā žūrija izvērtēs darbus, vadoties pēc to izveidošanas sarežģītības pakāpes, atbilstības tematikai, vizuālā noformējuma un izdomas. Labākā Alūksnes novada pašvaldības skolu vai klašu komanda balvā iegūs 100 latus transporta apmaksai pašu izvēlētai ekskursijai, labākā ģimenes komanda – ielūgumus uz kādu no Alūksnes pilsētas tautas nama profesionālās mākslas izrādi vai koncertu pēc pašu izvēles, labākā domubiedru grupa – vienas dienas aktīvo atpūtu Ķauķu kalnā, bet labākais dalībnieks individuālajā vērtējumā – dāvanu kartes divām personām no viesu nama “Jolanta”.

Pie balvām tiks arī veiksmīgākie dalībnieki netradicionālo slēpotāju un sniega braucamrīku konkursos. Netradicionālo slēpotāju konkursā galvenais atribūts būs slēpes, tāpēc dalībniekam jāgatavojas tā, lai var noslēpot nelielu “parādes” apli. Uzvarētāji tiks noteikti pēc oriģinalitātes, tehniskajām iespējām jeb spējas veikt visu distanci, kā arī aktivitāti un kopējo krāšņumu. Pēc tādiem pašiem kritērijiem tiks noteikti labākie netradicionālo sniega braucamrīku nobraucienā, kur balvas saņems trīs labākie braucamrīku dalībnieki individuālajā un trīs – komandu vērtējumā. Organizatori informē, ka nobraucienā piedalīties drīkstēs tikai pašdarināti braucamrīki, kurus var darbināt ar cilvēka spēka palīdzību. Dažāda veida motoru, saspiesta gaisa vai citu enerģijas avotu izmantošanas netiks atļauta. Visu konkursu uzvarētāji tiks sumināti svētku apbalvošanas ceremonijā.

Ar visu konkursu nolikumiem var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā “www.aluksne.lv”.

Komentāri 5

novērotājs

pils ktāsojums ir galīgā pakaļā nevienas krāsu pārejas, nekāda akcentiņa kā tāds projekts bārbiju pilij izgaja cauri, vai visi tiešam ir daltoniki vai vienkarši kada krāsa bija ar tādu mālējām- sviests-malenija

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 20:04

:)

un zhuurijaa buus prezevalskas zirgs, cuguna kraasninja, maleejs, ne ??? un ko tad tajaa Jolantaa dariit ????? dzert kokcas ar :
piedevaam ???

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 19:31

bb

Nez kas sorit bija noticis, ka vesels bars kaut ko nagloja uz jumta no pagalma puses. Jau bruk kopa vai?

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 18:39

bruiser

vajadzēja visas fasādes dekorācijas nokrāsot cita tonī... vismaz uz toni tumšākus

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 18:12

Sports