Plaudmales volejbols: sācies čempionāts

Nedēļas nogalē Pilssalas volejbola laukumos sākās Alūksnes novada čempionāts pludmales volejbolā, aizvadot priekšsacīkstes vīriešu komandām.

Čempionātā ļauts piedalīties komandām no Alūksnes un Apes novadiem. Sacensību galvenais tiesnesis Guntars Freijs stāsta, ka pieteicās 13 vīriešu komandas, kas spēles aizvadīja trīs apakšgrupās, noskaidrojot 8 labākās komandas, kas jau 29.jūlijā sacentīsies finālsacensībās. "Finālā iekļuva komanda "Puķu spēks", kur spēlē Intars Dambis un Rihards Mihailovs, "Sienāža palīgs" - Māris Cauka un Atis Dandens, "Zeltiņi" - Ēriks Sams un Kristers Zariņš, "ID" - Ignats Straume un Dzintars Adlers, "Bulvāris" - Guntars Freijs un Mārtiņš Puks, "Sikšņi" - Toms Dandens un Kaspars Spirks, "Esi radošs" - Modris Račiks un Jānis Rūtens, kā arī komanda "Zandarts" - Andis Bukalders un Jānis Štrauss. Ārpus fināla palika komandas "Baltie nēģeri", "Mucenieki", "Zeltiņi 2", "Standarts" un "Stabilizators"," stāsta G.Freijs.

Viņš uzsver, ka pēc priekšsacīkšu rezultātiem komandas tika sarindotas no 1. līdz 8.vietai un izslēgšanas spēlēs pirmajā kārtā svētdien pulksten 10.00 tiksies komandas "Sikšņi" - "Bulvāris", "Puķu spēks" - "Zandarts", "Zeltiņi" - "Sienāža palīgs", "ID" - "Esi radošs". Tālākā uzvarētāju noskaidrošana būs atkarīga no iegūtajiem spēļu rezultātiem. "29.jūlijā notiks čempionāta sacensības arī sieviešu komandām. Sieviešu grupā ir mazāk komandu, tādēļ sacensības notiks tikai vienā dienā. Sieviešu komandas dalību čempionātā vēl var pieteikt līdz 28.jūlijam pa e-pastu "[email protected]" ," viņš saka.

Čempionātu organizē un vada Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību futbola klubs "Alūksne" un sacensību tiesnešu brigādi, sacensību vadītājs - tiesnesis Aivars Baumanis.

Sports