Pludmales volejbols: ar svētku azartu

Pludmales volejbola spēles Pilsētas svētku laikā tikai nosacīti var nosaukt par sacensībām. Protams, bija komandu cīņa, tomēr noteikt uzvarētāju tajās nebija galvenais.

"Tās bija sacensības tieši Pilsētas svētkiem, lai katrs var volejbola spēlē pārbaudīt savus spēkus. Tāpēc sacensības 28 komandām, kas pieteicās, bija organizētas tā, lai varētu izspēlēt iespējami ātri. 18 komandas bija vīriešu, 5 - jauniešu un 5 - sieviešu komandas. Tas liecina, ka atsaucība bija ļoti liela. Tas ir patīkami, ka uzspēlēt bija gatavi gan bijušie alūksnieši, kuri atbraukuši ciemos, gan arī daudzi vietējie gribēja izkustēties un uzspēlēt," vērtē sacensību galvenais tiesnesis Aivars Baumanis.

Vīriešu komandu konkurencē par labākajiem tika atzīti Liepnas spēlētāji Kaspars Spirks un Gatis Krauja. Starp sievietēm prasmīgākās volejbolistes bija Dina Vītola un Ilze Latika no Apes, bet jauniešu konkurencē sevi apliecināja alūksnieši Jānis Veļķeris un Ventijs Voskis.

"Bija jūtama sportiska gaisotne, kas patīk gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, jo tā aizrauj. Daudzi izmēģināja arī šaušanu ar loku un spēka vingrinājumus. Tas nozīmē, ka sporta aktivitātes labi iekļāvās daudzo svētku pasākumu virpulī," secina Alūksnes novada domes sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Sports