Prieks par savējo rezultātiem – Olimpiādē Liepājā 9

Ar sauli un vēju, ar plašo pludmali, festivālu Sommer Sound, Latvijas 3. Olimpiādes dalībniekus uzņēma Liepāja. Mazam novadam galvenais mērķis 4. gadu cikla lielākajā sporta pasākumā Latvijā bija piedalīšanās ar saviem labākajiem sportistiem. Un tādēļ, jo lielāks prieks ir par labajiem rezultātiem, jo no desmit startējošajiem - četri iekļuva olimpiādes labāko sešiniekā, kuri tika apbalvoti.

Ja taekvondo no Annas Solomko tika gaidīts labs rezultāts, tad Sergeja Kozello izcīnītā bronzas medaļa svara kategorijā līdz 80 kg bija pārsteigums. Annai otrā vieta svara kategorijā līdz 67 kg un sudraba medaļa. Liels ir trenera Roberta Neimaņa nopelns sportistu izaugsmē.

Golfā pēc pirmās dienas Jānis Spalviņš atradās trešajā vietā, otrajā dienā Usmas golfa laukumos viena sarežģītā bedrīte Jāni finišā nolika augstajā piektajā vietā. Atzīstama ir vieglatlēta Arta Riepnieka mērķtiecība un attieksme pret izvēlēto sporta veidu. Artis negaidīti ar personisko rekordu 13,88 metri iekļuva fināla astoņu labāko sportistu skaitā. Finālā Artis vēl uzlaboja personisko rekordu uz 13,97 metri, kas šobrīd ir arī novada rekords. Augsto sesto vietu Artis izcīnīja diska mešanā ar rezultātu 42,16 metri.

Akadēmiskajā airēšanā 2000 metru distancē Kristaps Cīrulis 25 dalībnieku konkurencē izcīnīja 8 vietu.

Pludmales volejbolisti Ilze Latika, Dina Vītola, Kristaps Bērziņš, Toms Dandens guva vērtīgu pieredzi cīnoties ar Latvijas labākajiem pāriem un lai gan brīžiem spēle bija līdzīga, tomēr nācās piekāpties meistarības priekšā.

Oskars Laucis veselības problēmu dēļ 5000 metru distancē nefinišēja.

Vairāk foto šeit

Komentāri 9

Mr_Laukuvecis

Par Cīruli un Riepnieku, kas arī netrenējas savā novadā, viss skaidrs- zināms, ka viņi te uzauguši, vietējos medijos regulāri var lasīt par sportiskajiem panākumiem, gribas domāt, ka viņi paši labprāt pārstāvēja Apes novadu un nekas tur nebija diži jāpiesaista. Par pirmajā komentārā pieminētajiem gan man pirmā dzirdēšana, tāpēc arī tāds jautājums ...

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 14:42

Mr_Laukuvecim - šie cilvēki ir novada iedzīvotāji, un nekur nav teikts ka viņiem obligāti jātrenējas savā novadā. Valsts izlases sportisti arī mēdz trenēties ārpus valsts, vai tādēļ viņi nepārstāv savu valsti spēlēs?

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 13:39

Mr_Laukuvecis

Viesulim- izdevies piesaistīt- tas nozīmē, vispār ne no Apes? Par golferi un taekvondo pārstāvjiem līdz šim nekas nebija dzirdēts...

pirms 8 gadiem, 2012.07.12 13:07

viesulis

Novada pārstāvji atklāšanas parādē izskatījās ļoti cienīgi un labi.Arī rezultāti labi,Ozoliņam izdevies piesaistīt kvalificētus atlētus,kuri spēj izcīnīt medaļas,gan arī savējos labākos parādīt.Pludmales volejbolā galvenais,ka pieveikti lielie kaimiņi-Alūksnes novads.Vieglatlētikā vajadzēja kādu Apes pārstāvi,vai tad neviens nespēja izpildīt kvalifikācijas normas-Ape taču darbojas domes algota trenere.

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 19:20

cik redzēju,Apes novada priekšgalā gāja vadība,bet Alūksni pārstāvēja tik vien kā sporta vadītājs Veļķeris ,citus no domes i manīt nevarēja...

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 19:20

ince

Malači, tiešām Jums uzslavas!!! Bet man ir jautājums, citus novadus pavadīja un ar saviem sportistiem lepni kopā atklāšanā, kā arī pēc tam bija pašvaldību vadītāji, bet mūsējos nevar redzēt, vai tiešām nebija!?

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 17:56

Lepojos, ka novadā tiešām ir tik auksta līmeņa sportisti! Arī tiem kuriem šoreiz nepaveicās novēlu nākošajā reizē veiksmi!

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 16:55

sportsmens

pasveikumi. Nākamaja reiza Atlasi un lai katrā sporta veida būtu labākais dalībnieks.

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 16:09

Sports