Rallijsprintā “Alūksne 2015” redzēsim arī Andi Neikšānu ar EVO X

„Ziema klāt, varam sākt!” – ar šādu saukli „Rally Alūksne”, Latvijas un Lietuvas rallijsprinta čempionātu pirmā posma organizatori jau nākampiektdien gada pirmo sacensību dalībniekus gaidīs ziemas galvaspilsētā Alūksnē.

Rallijsprinta sākums ir paredzēts piektdien, 16.janvārī, pulksten 19:10, kad uzreiz pēc tā ceremoniālās atklāšanas dalībnieki dosies sacensību trasē.


Ja laika apstākļi neieviesīs savas korekcijas, tad pirmais ātrumposms, kura norise plānota uz Alūksnes ezera ledus, būs īsts piedzīvojums gan braucējiem, gan skatītājiem.

Otrā sacensību diena turpināsies ar vēl septiņiem ātrumposmiem Alūksnes novadā, Jaunlaicenes, Veclaicenes, Ziemeri, Annas, Jaunalūksnes pagastu ceļos.


Kopā „Rally Alūksne 2015” trase sola līdz pat 70 kilometriem azarta, ātruma, ledus un metošu tramplīnu, kā arī, cerams, kārtīgas sniega kupenas ātrumposmu malās.

Šobrīd dalībnieku saraksts turpina papildināties ar gan latviešu, gan lietuviešu rallijsprinta ekipāžām.


Ir kļuvis zināms, ka „Alūksne 2015” plāno startēt arī Andis Neikšāns ar stūrmani Aivi Aizsilnieku (Mitsubishi EVO X). Tāpat interesi par sniegotajiem Alūksnes ātrumposmiem ir izrādījušas vairākas citas pašmāju „lielā rallija”, kā arī dažas ātras igauņu ekipāžas.


Līdzīgi kā iepriekšējos gados, kādā no ieskaites klasēm ātrākajai ekipāžai tiks piešķirta balva EUR 1000 apmērā. Kurā ieskaites klasē notiks cīņa ne tikai par vietām uz goda pjedestāla, bet arī par naudas balvu, organizatori pagaidām noslēpumaini klusē...

Visa informācija par rallijsprintu „Alūksne”, kā arī dalībnieku reģistrācija un pieteikumu saraksts atrodama www.4rati.lv

Informācija par apmešanās vietām rallijsprinta laikā meklējama www.aluksne.lv, www.apesnovads.lv, www.visitgulbene.lv.


Rallijsprintu „Alūksne 2015” organizē Autosporta klubs „Alūksne” sadarbībā ar LAF Standartautomobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.

Sacensības atbalsta uzņēmumi 4plus, AutoKada, ASRT, ADRem auto, ZB Auto, Apiņi, SLB, Jaunsētas, Veltījums Jums, Sorma, Prelūdija, Ramirent,  e-mežs,Auto Scan, Latvijas Nafta.

Informatīvo atbalstu rallijsprintam „Alūksne 2015” nodrošina www.4rati.lv, Malienas Ziņas, Radio Tev, Tavs auto, rally.ee.

Sports