Rastorgujevam 29.vieta 6

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien izcīnīja 29.vietu Pasaules kausa izcīņas otrā posma desmit kilometru sprinta distancē.

Divās šaušanās Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu, šaujot guļus. Arī šoreiz Latvijas sportists slēpoja labi, bet nebija starp pašiem ātrākajiem, tāpēc cīņā par vēl augstākām vietām viņam neizdevās iesaistīties.

Uzvaru sacensībās izcīnīja nekļūdīgi šāvušais vācietis Andrēass Birnbahers, kuram Rastorgujevs finišā zaudēja minūti un trīs sekundes desmitdaļas.

Otro vietu izcīnīja pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvējs francūzis Martēns Furkads, kurš no Birnbahera atpalika vien par 0,4 sekundēm, bet trešo vietu ieņēma Slovēnijas pārstāvis Jakovs Faks, kurš atpalika par 13,7 sekundēm, turklāt arī reizi kļūdījās šaušanā.

Rastorgujevs, kurš uzrādīja savas karjeras atkārtotu ceturto labāko rezultātu, kā vienīgais no Latvijas sportistiem arī kvalificējās sestdien paredzētajai iedzīšanai.

Komentāri 6

Voldis

Bez labas medicīnas neviens Pasaules biatlonists labus rezultātus nav sasniedzis.

pirms 8 gadiem, 2012.12.09 10:26

Aivars

Puisis malacis! Paldies vecākiem par ieguldīto naudu inventārā un valstij fui par tik mazu finansējumu, bet varbūt drīz būs kā ar Dukuriem kad iet pa spici tā brēc - LATVIJA lepojas, bet pirms tam atbalsts mazs. Izsitās pats, bet pēc tam jau daudzi priekšnieķeļi leposies.

pirms 8 gadiem, 2012.12.08 17:57

Raimonds

Apsveicu,un ar nepacietību gaidīšu rītdienu...

pirms 8 gadiem, 2012.12.07 17:40

Sports