Rastorgujevam 37.vieta sprinta sacensībās 2

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcēlās ar lielisku slēpošanas ātrumu, ieņemot 37.vietu Pasaules kausa izcīņas pirmā posma desmit kilometru sprinta sacensībās.

Pēc pirmās šaušanas, kurā viņš bija nekļūdīgs, Rastorgujevs atradās 12.pozīcijā. Turpinājumā viņš trasi veica vēl ātrāk, tomēr stāvus šaušanā kļūdījās trīs reizes, kas liedza cīnīties par visaugstākajām vietām.

Negaidītu uzvaru sacensībās izcīnīja kanādietis Žans Filips Legeleks, kurš šaušanās bija nekļūdīgs. Viņš līdz nekad nebija ticis augstāk par sesto vietu, ko izcīnīja Vankūveras Olimpiādes sprintā.

Rastorgujevs uzvarētājam zaudēja minūti un 28 sekundes. Viņš starp labākajiem 40 sportistiem Pasaules kausa posmos iekļuva astoto reizi karjerā.

Komentāri 2

Raimonds

Super vismaz tagad ar lielu interesi var vērot sacensības.Paldies par emocijām...

pirms 8 gadiem, 2012.12.03 19:47