Rastorgujevam 58.vieta

Vakara ziemas olimpiskajās spēlēs 12,5 km iedzīšanas distancē triumfēja Zviedrijas biatlonists Bjerns Ferijs. Latvijas komandas līderis Ilmārs Bricis ne visai labi veica šaušanu stāvus un ierindojās 32.vietā, turpretim alūksnietis Andrejs Rastorgujevs - 50.vietā.

Sudraba medaļu negaidīti izcīnīja austrietis Kristofs Zūmans, kurš atpalika 16,5 sekundes. Bronzas medaļu izcīnīja francūzis Vinsents Žajs, kas pirms pāris dienām sensacionāli uzvarēja sprinta distancē.

Ferijs pieļāva tikai vienu kļūdu un pēc trešās šaušanas aizslēpoja garām Žajam. Līdz finišam viņš savu pārsvaru nedaudz palielināja un izcīnīja uzvaru.

Pēc pēdējās šaušanas lieliskas izredzes uz medaļu radīja austrietis Zūmans, kurš finišēja otrais. Francūzis Žajs finišēja trešais 28,2 sekundes pēc zviedra.

Bricis pirmās divas šautuves veica bez kļūdām, taču augstāk par 14.vietu pakāpties nevarēja, jo arī konkurenti bija precīzi. Brici iegāza šaušana stāvus, jo katrā no divām šautuvēm netrāpīja pa diviem mērķiem. Finišā Bricim tikai 32.vieta.

Pagalam neveiksmīgas sacensības bija Rastorgujevam, kuram kopumā bija jāveic deviņi soda apļi. Startējis no 50.pozīcijas, 21 gadu vecais alūksnietis finišēja 58.vietā.

Sports