Rastorgujevam sudrabs pasaules militārpersonu čempionātā

Latvijas labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Austrijā izcīnīja otro vietu pasaules militārpersonu čempionāta sprinta distancē. Tā kļuvusi par Latvijas pirmo medaļu šāda veida sacensībās.

Par desmit kilometru sprinta distances uzvarētāju tika kronēts Šveices sportists Benjamins Vegers, kurš finišu sasniedza pēc 23 minūtēm un 48,7 sekundēm, ugunslīnijā pieļaudams vienu kļūdu.

Arī Rastorgujevs šaušanā nesašāva vienu mērķi un uzvarētājam piekāpās par pusminūti. Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās austrietis Dominiks Landertingers, kurš Latvijas vadošajam biatlonistam piekāpās par divām sekundēm.

Šī gada Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Rastorgujevs guva 12.vietu iedzīšanā, bet pārējās distancēs saskārās ar lielām problēmām šaušanā un tika pie zemākām vietām.

Savukārt šī gada Pasaules kausa ieskaitē Rastorgujevam 13.vieta, kas ir viņa karjeras rekords. Sezonas septītajā posmā Kontiolahti viņš sprinta sacensībās izcīnīja otro vietu, šāda līmeņa sacensībās uz goda pjedestāla kāpjot otro reizi karjerā.

Sports