Rastorgujevam veikta pleca operācija un būs nepieciešama sešu nedēļu ilga rehabilitācija 3

Latvijas labākajam biatlonistam Andrejam Rastorgujevam veikta pleca operācija, pēc kuras būs nepieciešama sešu nedēļu ilga rehabilitācija, aģentūrai LETA piektdien pastāstīja sportista treneris Intars Berkulis.

Treneris atklāja, ka Rastorgujevam pleca operācija tika veikta ceturtdien. "Medicīniski precīzi nevaru komentēt, kas plecam vainas. Ar ārstiem nolēmām, ka operācija jāveic, lai plecs nesāpētu un nākamās sezonas laikā nerastos problēmas."

Latvijas Olimpiskajā vienībā (LOV) aģentūrai LETA skaidroja, ka Rastorgujevs sezonas laikā norāvis muskuli, ko tagad bija nepieciešams salabot.

Berkulis norādīja, ka plānotais atlabšanas laiks būs sešas nedēļas. "Šos gadus Andrejs ir nežēlīgi strādājis. Sportiskā forma viņam bijusi laba. Nedomāju, ka šī operācija sevišķi ietekmēs nākamo sezonu. Varbūt tieši nāks par labu, jo varēs no visa atpūsties."

Aizvadīto sezonu Rastorgujevs noslēdza 20.vietā Pasaules kausa kopvērtējumā, kas salīdzinājumā ar gadu iepriekš bija kāpums par septiņām pozīcijām, bet vēl gadu iepriekš viņš guva 16.vietu. Rastorgujevs augstvērtīgākos rezultātus aizvadītajā sezonā sasniedza Ziemeļamerikas etapos - Kenmorā (Kanādā) viņš bija piektais sacensībās ar masu startu, bet Preskailā (ASV) izcīnīja septīto vietu sprintā.

Komentāri 3

Reinis

Veiksmi Andrejam! Paceļu bamslīti uz Andreja veselību.

pirms 4 gadiem, 2016.05.27 21:26

līdzjutēja

Lai veicas atgūt veselību! Turies, mūsu Andrej!

pirms 4 gadiem, 2016.05.27 22:47

līdzjutēja

Lai veicas atgūt veselību! Turies, mūsu Andrej!

pirms 4 gadiem, 2016.05.27 22:47

Sports