Rastorgujevs: cerēju labāku sezonas sākumu 3

Andrejs Rastorgujevs, 21 gads Izlases debitants

Kāpēc tik pieticīgi rezultāti sprintā?

Laika apstākļi nebija labvēlīgi pirmajā grupā nestartējušajiem sportistiem. Trase bija ļoti smaga - daudz risu, grūti manevrēt, pat no kalna braucot, nebija iespējams normāli apdzīt. 

Kas notika Bricim?

Laikam nešāvās. Sāka labi, bet pēc četrām kļūdām otrajā šautuvē nebija jēgas tērēt spēkus, jo uz augstu vietu cerību nebija.

Kā vērtē savu iekļaušanos Pasaules kausa izcīņas apritē?

Gribēju startēt labāk. Debija - starts pirmajā posmā Estešundā - ne īpaši labi izdevās. Pirmkārt, pieļāvu lielu kļūdu sprintā. Kad slēpoju uz finišu, taisnē biju nolaidis galvu un neieraudzīju norādi uz finiša koridoru. Tas maksāja dārgi - mani diskvalificēja. Otrkārt, stafetē nepaveicās, jo guļus šautuvē saplīsa rokas siksniņa, kura ļoti ietekmēja šaušanu - tā notur plinti uz rokas, ir balsts. Vilšanās ir ļoti liela.

Taču sezonas mērķi kvalificēties Vankūveras olimpiskajām spēlēm esi izpildījis!

Vēl ir trīs atlases sacensības, un tikai pēc tam būs zināms Vankūveras sastāvs.

Fiziskās formas virsotni centies sasniegt tieši atlasē?

Fiziskā kondīcija pirmajos trijos posmos tiešām bija laba. Laiks rādīs, vai spēšu būt vēl ātrāks.

Pastāsti, kā nonāci biatlonā?

Sāku pirmajā klasē. Iepatikās, bija arī labi rezultāti, un tas stimulēja turpināt. Soli pa solim un esmu tur, kur esmu.

Treneri?

Pirmais bija Sergejs Vasiļjevičs Sverčkovs. Viņš daudz ieguldījis manā attīstībā. Tagad trenējos mērķtiecīgā un talantīgā Intara Berkuļa vadībā.

Komentāri 3

Jānis

Bez farmācijas šajā sporta veidā (tāpat kā slēpošanā) pie pjedestāla netikt. 17. un 21. vieta stafetēs, kā arī pārējie pasaules kausa rezultāti parāda mūsu vietu.

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 22:22

Voldis

Nē, nu mūsu biatlonistiem cepuri nost. Malači zēni, bet kamēr LATVIJĀ nebūs attīstīta distanču slēpošana, nekas izcils nav gaidāms arī biatlonā. Slēpot ir jāmāk. Lai veicas turpmākajos startos!

pirms 10 gadiem, 2009.12.15 17:43

Sports