Rastorgujevs izcīna 24. vietu 1

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja 24.vietu Pasaules kausa izcīņas otrā posma 12,5 kilometru iedzīšanas distancē. Rastorgujevs tādējādi sasniedzis savu trešo visu laiku labāko rezultātu Pasaules kausa sacensībās.

Latvijas pārstāvis sacensības uzsāka kā 29. minūti aiz vācieša Andrēasa Birnbahera, kurš piektdien bija ātrākais sprinta distancē. Četrās šaušanās Rastorgujevs pieļāva kopumā četras kļūdas, visus piecus mērķus sašaujot tikai vienreiz, taču ātrais solis trasē ļāva pakāpties līdz 24.pozīcijai.

Uzvaru sacensībās ar divām kļūdām šaušanā izcīnīja Slovēnijas pārstāvis Jakovs Faks, kurš pēc sprinta bija trešais, bet Rastorgujevs viņam finišā piekāpās par divām minūtēm un 7,7 sekundēm. Otrais ar vienu kļūdu šaušanā 0,9 sekundes aiz uzvarētāja bija krievs Dmitrijs Mališko, kurš tādējādi pakāpās no sprintā ieņemtās 11.vietas, bet godalgoto trijnieku noslēdza pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvējs francūzis Martēns Furkads, kurš šaušanā pieļāva trīs kļūdas.

Komentāri 1

Voldis

Malacis! Pasaules kausa kopvērtējumā ar 45 punktiem atrodas 35. vietā. Līdz 30. vietai palikuši 17 punkti. Vēl pāris normāli starti un Pasaules elitē iekšā. Varēs piedalīties masu startos un tas ir vienkārši kolosāli. Žēl tikai, ka vairāk neviens no Latvijas biatlonistiem pašlaik augstāk par 70-jām vietām netiek. Neiznāk pat kaut cik jēdzīga stafetes komanda, bet kādreiz stabili stafetē bija vieta pirmajā desmitniekā.

pirms 8 gadiem, 2012.12.09 10:24

Sports