Rastorgujevs Pasaules kausa sprinta posmā sasniedz sezonas labāko rezultātu

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs ceturtdien Rūpoldingā ierindojās 13. vietā pārceltajās Pasaules kausa izcīņas sprinta sacensībās, kas ir viņa labākais rezultāts šosezon.

Norvēģu brāļi Bē šajās sacensībās izcīnīja dubultuzvaru, turklāt Johaness Tingness uzvarēja, neskatoties uz vienu nesašautu mērķi. Tarjejs Bē šautuvēs bija precīzs, taču finišā zaudēja brālim 7,9 sekundes.

Trešajā vietā ierindojās vācietis Benedikts Dolls, kurš pat ar vienu kļūdu šautuvē par 5,4 sekundēm finišā apsteidza titulēto francūzi Martenu Furkādu.

Līdz šim sprinta sacensībās 2018./2019. gada sezonā Rastorgujevam labākais rezultāts bija 16. vieta pirmajā posmā Pokļukā. Hohfilcenes posmā Latvijas biatlonistam 36., bet Oberhofā — 23. vieta.

No pārējiem diviem Latvijas sportistiem ātrākais 10 km sprintā bija Aleksandrs Patrijuks, kuram viena kļūda šautuvē. Viņš Bē zaudēja divas minūtes un 5,2 sekundes un ierindojās 70. vietā. Daumantam Lūsam divi nesašauti mērķi, abi pirmajā šautuvē, un priekšpēdējā, 110. vieta.
Vīriešu sprints Rūpoldingā bija paredzēts jau dienu iepriekš, tomēr sacensības pārcēla Bavārijā iepriekš piedzīvotās pamatīgās snigšanas dēļ.

Vēlāk ceturtdien 7,5 kilometru sprintā sievietēm Latviju pārstāvēs Baiba Bendika. Arī šīs sacensības, kas sāksies plkst. 15.20 pēc Latvijas laika, tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.

Posma turpinājumā piektdien un sestdien būs stafetes attiecīgi vīriešiem un sievietēm, bet svētdien vēl risināsies sacīkstes distancēs ar masu startu.

Sports