Rastorgujevs sašutis, ka nav iekļauts biatlona stafetē 11

Vankūveras olimpisko spēļu biatlona vīriešu stafetē, kas risināsies piektdien, Latvijas komandas sastāvā nepiedalīsies jaunais Andrejs Rastorgujevs, aģentūru LETA informēja Latvijas olimpiskās delegācijas preses sekretāre Marita Vilciņa.

4x7,5 kilometru stafetē vīrieši startēs Ilmārs Bricis, Kaspars Dumbris, Jānis Pleikšnis un Kristaps Lībietis, kuri piedalījās arī 20 kilometru klasiskajā distancē.

Savukārt Rastorgujevs šajās olimpiskajās spēlēs piedalījās desmit kilometru sprinta sacensībās, ieņemot 50.vietu, bet 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās Rastorgujevs ierindojās 58.vietā, četrās šaušanās kļūdoties četras reizes.

Latvijas vīriešu izlases galvenā trenera Vitālija Urbanoviča lēmums neiekļaut Rastorgujevu stafetes komandā ir mazliet pārsteidzošs, jo tieši jaunajam biatlonistam ir otrie augstākie rezultāti pēc Briča.

Arī pats Rastorgujevs laikrakstam «Diena» paudis savu neapmierinātību ar trenera Urbanoviča lēmumiem.

«Rangā esmu otrais, tāpēc man pēc Briča bija jāizvēlas starta grupa sprintā,« atzina Rastorgujevs. «Nebiju informēts, kurā vietā un kad bija iespēja izvēlēties starta grupu.«

«Otrkārt, neapmierina, ka neļāva startēt 20 kilometru klasiskajā distancē. Urbanovičs pamatoja, ka nevarēšu sašaut. Kā viņš var zināt, vai varēs sašaut citi?» sašutis situāciju laikrakstam «Diena» raksturoja Rastorgujevs.

«Tikai mēs ar Brici spējām kvalificēties iedzīšanai, bet pēc tam mani atstāj malā. Jā, zinu, ka iedzīšanā šaušanā kļūdījos deviņas reizes, bet tas ir subjektīvi,» izteicās jaunais biatlonists.

«Zinu, ka man vēl nav stabilas šaušanas, taču nevar teikt, ka visiem pārējiem tāda ir. Pēc olimpiskajām spēlēm man bija svarīgs starts Eiropas čempionātā, kur arī būs 20 kilometru distance. Arī no šī viedokļa bija svarīgi piedalīties Vankūveras olimpiskajās spēlēs. Kāpēc man liegt startu šeit, ja esmu to nopelnījis?»

«Vankūveras olimpiskajām spēlēm gatavojos ļoti nopietni un jūtos ļoti labā formā,» piebilda Rastorgujevs.

Ar stafetes sacensībām vīriešiem Vankūveras olimpisko spēļu biatlona programma arī beigsies.

Komentāri 11

nodokļu maksātājs

Olimpiādes dalībniekiem, kuri ir ieņēmuši vietu zemāku par 20. ir jāatmaksā tas, ko mēs nodokļu maksātāji esam Jums devuši!

pirms 11 gadiem, 2010.02.28 21:44

oskars

jums kauns nav ? ludzu definejiet vardu turists!!!

pirms 11 gadiem, 2010.02.28 09:13

hahaha

hahaha pārliecinoša pēdējā vieta olimpiādē.

pirms 11 gadiem, 2010.02.27 00:35

Eriks

Diezvai Maļuhins,Bricis vai Nakums paustu savu neapmierintibu ar trenera lemumu avize Diena!? Kas ir Rastorgujevs? Ja- nekas.Tukša vieta. Ja katrs aksts,kurš iedomajies, ka viņš ir pasaules naba vai jaunais Bjorndalens, saks klastit savas pretenzijas avizei-nekas labs nebus,jo nebus galvena-disciplinas! Kads nebutu trenera lemums-to japieņem ar godu.Startu vel bus daudz-bet sakt savu karjeru ar neapmierinatibu un pretenzijam-ne pie ka laba nevedis.

pirms 11 gadiem, 2010.02.25 14:36

Negaidīti

Daudz muldēsi netiksi uz Eiropu. Tie paši vēži tikai citā "Kulē". PSRS laiki turpinās!

pirms 11 gadiem, 2010.02.25 10:47

FRider

"4x7,5 kilometru stafetē vīrieši startēs Ilmārs Bricis, Kaspars Dumbris, Jānis Pleikšnis un Kristaps Lībietis, kuri piedalījās arī 20 kilometru klasiskajā distancē."

Vai tad Pleikšnis ir Vankūverā????

pirms 11 gadiem, 2010.02.25 10:03

zoja

būtu vēl bijuši rezultāti šādiem dalībniekiem, bet šeit olimpiādes tūrists paceļ balsi.

pirms 11 gadiem, 2010.02.24 20:16

vietējais

Sava taisnība arī trenerim, stafetē un it īpaši 20 km šaušana tomēr ir ļoti no svara. Turklāt- es vēl saprastu, ja šādā tonī par izlases treneri runātu Pasaules kausa posmu laureāts, bet ka izlases debitants... Neatkarīgi no tā, kam konkrētajā situācijā lielāka taisnība...

pirms 11 gadiem, 2010.02.24 19:14

Juris

Taisnība Andrejam tie pārējie nav labāki par viņu.

pirms 11 gadiem, 2010.02.24 17:08

Sports